Pracownik Logistyki Wewnętrznej

AB Foods Polska jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods, jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. AB Foods Polska oferuje markowe, luksusowe produkty spożywcze, tak na rynku brytyjskim, jak i na rynkach międzynarodowych.

W związku ze wzrostem produkcji firma AB Foods Polska poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Logistyki Wewnętrznej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w produkcji wyrobów gotowych. Obecnie przewidziany jest 1 nowy etat na to stanowisko.

Miejsce pracy: Nowa Sól.
Praca w systemie III zmianowym.

Zakres obowiązków:

 • Przygotowanie wyrobu gotowego i zwrotów produkcyjnych oraz foliowanie według określonych standardów.
 • Zapewnia ciągłość produkcji poprzez dostarczanie towarów produkcyjnych.
 • Kontrola jakości wyrobu gotowego.
 • Przestrzeganie zasad HACCP.
 • Przestrzeganie zasad BHP, PPOŻ i ochrony środowiska.
 • Segregacja odpadów po produkcji.

Wymagania:

 • Doświadczenie pracy w środowisku produkcyjnym.
 • Uprawnienia na wózki jezdniowe.
 • Dobra organizacja czasu pracy.
 • Samodzielność.

Oferujemy:

 • Pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się korporacji.
 • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
 • Samodzielność w działaniu.
 • Bogaty pakiet socjalny.

APLIKUJ: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@abfoods.pl w temacie wiadomości podając nr. ref PLW/022019.

Dział personalny skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w cele przeprowadzenia rekrutacji”

* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych kandydata jest AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli, ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, KRS nr 0000269832, zwana dalej: “Administratorem”. Z Administratorem można się skontaktować pisząc na adres email: rekrutacja@abfoods.pl lub telefonując pod numer: +48 68 455 72 00. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych kandydata jest wyrażona przez niego zgoda. Administrator nie będzie przekazywał zebranych danych innym odbiorcom, jak również do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji (nie dłużej jednak niż 6 miesięcy) lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata w zakresie w jakim udzielono zgody, po tym okresie będą niszczone. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, lub cofnięcie zgody. Ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie będzie podejmował wobec zebranych danych zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.


Szukasz pracy?
Znajdziemy ją dla Ciebie!

Wyślij CV

Kontakt z AB Foods

Kornela Januszewska-Tomkiewicz

Junior HR Specialist

Telefon: +48 515 262 015

E-mail: KTomkiewicz@abfoods.pl

Tagi
Czytaj więcej

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.