Pracownik produkcji – monter

Sprawdź najnowszą ofertę pracy od JOST Polska. Do nowosolskiego zakładu poszukiwani są monterzy.

Pracownik produkcji w JOST Polska

Monter

Monter zajmuje się montażem części sprzęgów siodłowych zgodnie ze zleceniem i instrukcją pracy, przy pomocy narzędzi ręcznych, kluczy pneumatycznych i elektrycznych.

Inne zadania na powyższych stanowiskach:

  • oznaczanie gotowych (zwolnionych) części przy pomocy zawieszki na pojemniku/kontenerze;
  • odmeldowywanie zleceń produkcyjnych w systemie SAP (zgodnie z przyznanymi uprawnieniami);
  • transport części lub powiadamianie operatora wózka widłowego;
  • realizowanie działań korygujących w razie wystąpienia odchyleń oraz informowanie o nich zmianowego i/lub lidera produkcji;
  • aktywny udział w tworzeniu i utrzymywaniu stanowiska pracy zgodnie z obowiązującym standardem 5S.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego (mile widziane);
  • doświadczenia na podobnych stanowiskach;
  • znajomości MS Office;
  • umiejętności pracy zespołowej.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach;
  • Pracowniczy Program Emerytalny (po roku zatrudnienia);
  • Kartę Rabatową Programu Lojalnościowego Nowej Pracy.

By dowiedzieć się więcej na temat firmy JOST Polska oraz poznać bliżej proces rekrutacyjny, zajrzyj na stronę -> https://kariera.jost-polska.pl/pl/

Wyślij CV

Kontakt z Jost

Monika Majorczyk

Dział personalny

Telefon: +48 68 455 01 74

E-mail: monika.majorczyk@jost-world.com