Pracownik Zespołu Higieny

AB Foods Polska jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods, jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Pracownik Zespołu Higieny.

Zakres odpowiedzialności i zadania:

  • Realizacja zadań według ustalonych metod i zasad utrzymania higieny w celu zachowania obowiązującego standardu czystości na obszarze produkcji,
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,
  • Stosowanie się do zasad prawidłowego i bezpiecznego użycia chemikaliów,
  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń oraz porządek i ład w miejscu pracy,
  • Znajomość procedur i instrukcji mycia,
  • Współpraca z audytorami i firmami zewnętrznymi,
  • Utrzymywanie właściwej współpracy w zespole.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami,
  • Bogaty Pakiet Socjalny,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań,
  • Miłą atmosferę pracy w zakładzie o wysokiej kulturze organizacyjnej.

APLIKUJ: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV podając w temacie wiadomości nr ref. KH1/2020 lub wysłać swoje CV przez formularz kontaktowy pod ofertą pracy. Dział personalny skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w cele przeprowadzenia rekrutacji”

* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata

Wyślij CV

Kontakt z AB Foods

Malwina Leśkiewicz

Specjalista Personalny

Telefon: +48 509 873 368

E-mail: mLeskiewicz@abfoods.pl