Referentka / Specjalistka

Firma MAZEL S.A. z siedzibą w Nowej Soli poszukuje kandydatki na stanowisko Referentka/ Specjalistka w Dziale Realizacji Zagranicznych.

Oczekiwania:

 • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2)
 • gotowość do wyjazdów zagranicznych
 • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakresie obsługi klienta niemieckojęzycznego
 • znajomość pakietu MS Office; znajomość oprogramowania SDL Trados będzie dodatkowym atutem
 • prawo jazdy kat. B
 • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
 • dostępność do rozpoczęcia pracy w drugiej połowie lutego 2019,

Oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • umowę na pełen etat
 • możliwość skorzystania z pakietu sportowego
 • codzienną pracę z językiem niemieckim

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy asystent@mazel.pl.
W tytule maila proszę wpisać Specjalistka – Dział Zagraniczny.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAZEL S.A. z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)1 w celu przeprowadzenia rekrutacji (oraz do celów kolejnych rekrutacji)2”.
1 Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata
2 Wpisać w przypadku gdy kandydat zgadza się, aby jego dane były przechowywane do celów kolejnych rekrutacji

„Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych kandydata jest MAZEL S.A. z siedzibą w Zielonej Górze ul. Piaskowa 2a, 65-209 Zielona Góra, KRS nr 0000595087, zwana dalej: „Administratorem”. Z Administratorem można się skontaktować pisząc na adres email: m.nadrzycka@mazel.pl. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji lub w przypadku wyrażenia takiej zgody przez kandydata w celach kolejnych rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych kandydata jest wyrażona przez niego zgoda. Administrator nie będzie przekazywał zebranych danych innym zewnętrznym odbiorcom, w tym do odbiorców państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji tj. nie dłużej niż 6 miesiące, przez okres 3 lat na potrzeby kolejnych rekrutacji w przypadku wyrażenia zgody lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata w zakresie w jakim udzielono zgody. Po tym okresie dane będą niszczone. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, lub cofnięcie zgody. Ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie będzie podejmował wobec zebranych danych zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.”


Szukasz pracy?
Znajdziemy ją dla Ciebie!

Wyślij CV

Kontakt z Mazel

Paulina Maścibroda

Asystent Zarządu

Telefon: +48 68 457 01 10

E-mail: asystent@mazel.pl

Tagi
Czytaj więcej

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.