Samodzielny elektryk / Niemcy

MAZEL S.A. – stabilna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem specjalizująca się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych zleci wykonywanie prac elektrycznych w Niemczech.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia techniczne zawodowe,
  • Doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach użyteczności publicznej,
  • Uprawnień SEP,
  • Gotowości do pracy na terenie Niemiec,
  • Mile widziane doświadczenie w instalacjach niskoprądowych oraz światłowodowych,
  • Mile widziana umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych.

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych,
  • Montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia,
  • Umiejętność podłączania rozdzielnic SN,
  • Czytanie schematów elektrycznych.

Proponujemy:

  • Współpracę z osobami posiadającymi własną działalność gospodarczą polską lub niemiecką – stawka 20 Euro,
  • W razie potrzeby pomożemy zorganizować dojazd do pracy oraz noclegi.

Osoby spełniające w/w oczekiwania prosimy o przysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) na adres praca@mazel.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Wyślij CV

Kontakt z Mazel

Iwona Zmuda

Asystent Zarządu

Telefon: +48 68 457 01 10

E-mail: asystent@mazel.pl