Samodzielny elektryk / Niemcy

MAZEL S.A. – stabilna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem specjalizująca się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych zleci wykonywanie prac elektrycznych w Niemczech.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego zawodowego,
  • Doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach użyteczności publicznej,
  • Uprawnień SEP,
  • Gotowości do pracy na terenie Niemiec,
  • Mile widziane doświadczenie w instalacjach niskoprądowych oraz światłowodowych,
  • Mile widziana umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych.

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych,
  • Montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia,
  • Umiejętność podłączania rozdzielnic SN,
  • Czytanie schematów elektrycznych.

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dojazdy do pracy, noclegi, narzędzia, ubranie robocze – stawka 12,40 euro brutto.
  • Współpracę z osobami posiadającymi własną działalność gospodarczą polską lub niemiecką – stawka 20 euro. W razie potrzeby pomożemy zorganizować dojazd do pracy oraz noclegi.

Osoby spełniające w/w oczekiwania prosimy o przysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) na adres export@mazel.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych kandydata jest:

  • MAZEL S.A. z siedzibą w Nowej Soli ul. Inżynierska 3, 67-100 Nowa Sól, KRS nr 0000595087, zwana dalej: „Administratorem”.

Z Administratorem można się skontaktować pisząc na adres email: ado@mazel.pl.  Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji lub w przypadku wyrażenia takiej zgody przez kandydata w celach kolejnych rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych kandydata jest wyrażona przez niego zgoda. Administrator nie będzie przekazywał zebranych danych innym zewnętrznym odbiorcom,  w tym do odbiorców państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji tj. nie dłużej niż 6 miesiące,  przez okres 3 lat na potrzeby kolejnych rekrutacji w przypadku wyrażenia zgody lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata w zakresie w jakim udzielono zgody. Po tym okresie dane będą niszczone. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, lub cofnięcie zgody. Ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie będzie podejmował wobec zebranych danych zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.”

Wyślij CV

Kontakt z Mazel

Iwona Zmuda

Asystent Zarządu

Telefon: +48 68 457 01 10

E-mail: asystent@mazel.pl

Czytaj więcej

Spodobała Ci się oferta pracy? Aplikuj do Mazel!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i znajdź pracę w Nowej Soli.