Specjalista ds. kadr i płac

Firma Nowavent to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zlokalizowana na strefie przemysłowej w Nowej Soli, znajdująca się w czołówce producentów elementów wentylacji HVAC na rynek europejski. Wyróżnia nas indywidualne podejście do pracownika i rodzinny styl zarządzania firmą. W codziennej pracy kierujemy się wysoką dbałością o jakość produkowanych wyrobów oraz bezpieczeństwem naszych pracowników.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników
  • Kontrolowanie obiegu dokumentów kadrowych
  • Sporządzanie i prowadzenie akt osobowych
  • Kontrolowanie terminów badań lekarskich i szkoleń BHP
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON, PDOF
  • Monitorowanie zmian w prawie pracy i wdrażanie ich w firmie
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Prowadzenie projektów HR zgodnie z potrzebami Spółki
  • Współudział w naliczaniu wynagrodzeń oraz zasiłków
  • Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków minimum dwa lata
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, PP,
  • Praktyczna znajomość naliczania wynagrodzeń
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę na czas określony w pełnym wymiarze czasu pracy (pierwsza umowa na 6 miesięcy, kolejna uzależniona od efektów pracy — na czas określony lub nieokreślony)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji językowych w codziennej pracy
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Ubezpieczenie na życie
  • Komputer do użytku prywatnego
  • Paczki świąteczne

Wyślij CV

Kontakt z Nowavent

Marta Andrykiewicz

Telefon: +48 419 87 65

E-mail: marta.andrykiewicz@nowavent.pl

Czytaj więcej

Spodobała Ci się oferta pracy? Aplikuj do Nowavent!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i znajdź pracę w Nowej Soli.