Specjalista ds. Kadr i Płac

AB Foods Polska jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods, jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. AB Foods Polska oferuje markowe, luksusowe produkty spożywcze, tak na rynku brytyjskim, jak i na rynkach międzynarodowych.

AB Foods Polska jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods, jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. Obecnie szukamy osoby na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac.

Zakres odpowiedzialności i zadania:

  • Naliczanie płac (umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenia) oraz innych składników wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami, wyliczanie wynagrodzenia za czas choroby, urlopu okolicznościowego, urlopu wypoczynkowego
  • Odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych, tworzenie DRA i PIT 11
  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS, sporządzanie korekt do dokumentów zgłoszeniowych
  • Archiwizacja dokumentów niezbędnych do prawidłowego naliczania wynagrodzeń
  • Kontrola formalno-rachunkowa list płac
  • Prowadzenie całości rozliczeń i sporządzanie deklaracji do US, ZUS, GUS i PFRON
  • Przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowo-płacowej
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej lub świadczącej usługi kadrowo-płacowe
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych regulujących zagadnienia naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych oraz przepisów prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość programów Excel, Word, Płatnik
  • Doświadczenie w pracy w systemie kadrowo-płacowym Enova będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej oraz wysokich standardach pracy
  • Odpowiedzialne i ambitne wyzwania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na umowę o pracę

APLIKUJ: rekrutacja@abfoods.pl w temacie wiadomości podając nr. Ref SKP/10/2018
Dział Personalny skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli moich danych osobowych (w tym mojego wizerunku)* w celu przeprowadzenia rekrutacji.”

* Wpisać w przypadku dołączenia do CV zdjęcia kandydata

„Administratorem danych osobowych przekazanych w dokumentach aplikacyjnych kandydata jest AB Foods Polska sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli, ul. Przemysłowa 2, 67-100 Nowa Sól, KRS nr 0000269832, zwana dalej: „Administratorem”. Z Administratorem można się skontaktować pisząc na adres email: rekrutacja@abfoods.pl lub telefonując pod numer: +48 68 455 72 00 Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych kandydata jest wyrażona przez niego zgoda. Administrator nie będzie przekazywał zebranych danych innym odbiorcom, jak również do państw trzecich ani do organizacji międzynarodowych. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji (nie dłużej jednak niż 6 miesiące) lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata w zakresie w jakim udzielono zgody, po tym okresie będą niszczone. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia danych, lub cofnięcie zgody. Ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie będzie podejmował wobec zebranych danych zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.”

Wyślij CV

Kontakt z AB Foods

Kornela Januszewska-Tomkiewicz

Junior HR Specialist

Telefon: +48 515 262 015

E-mail: KTomkiewicz@abfoods.pl