Specjalista ds. technik pomiarowych

SPECJALISTA DS. TECHNIK POMIAROWYCH

Główne zadania na stanowisku:

  • programowanie i obsługa maszyny pomiarowej 3D (Zeiss) z oprogramowaniem CALYPSO;
  • przeprowadzanie pomiarów przy użyciu ramienia pomiarowego z oprogramowaniem CALYPSO;
  • przeprowadzanie pomiarów przy użyciu konturografu;
  • samodzielne przeprowadzanie badań w procesach zatwierdzania części do produkcji, kontroli wejścia towaru i kontroli produkcji seryjnej;
  • analiza i dokumentowanie danych pomiarowych wraz z decyzją o rezultacie kontroli oraz prezentacją wyników;
  • współpraca przy przygotowywaniu badań zdolności maszyn, procesów  i środków pomiarowych;
  • samodzielne wyjaśnianie zagadnień pomiarowych;
  • przygotowywanie koncepcji i zakup niezbędnych przyrządów i urządzeń pomiarowych;
  • doradztwo w tematyce pomiarowej oraz dokonywanie uzgodnień z innymi działami.

Czego oczekujemy?

  • wykształcenie techniczne (specjalność: metaloznawstwo, technika produkcji lub pokrewne);
  • doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji lub zapewnienia jakości;
  • doświadczenie w programowaniu i obsłudze maszyn pomiarowych 3D, najchętniej Zeiss z oprogramowaniem CALYPSO;
  • znajomość zagadnień związanych z tolerancjami wymiaru, pozycji oraz formy;
  • wiedza w zakresie przeprowadzania kontroli obrysów i chropowatości;
  • znajomość metod pracy w zakresie techniki pomiarowej oraz kontrolnej w Automotive;
  • znajomość zagadnień związanych z badaniem zdolności maszyn, procesów i środków pomiarowych, najchętniej przy użyciu oprogramowania qs-STAT;
  • dobra znajomość  języka niemieckiego lub angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjne;
  • sprawne posługiwanie się aplikacją MS Office;

Co oferujemy?

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z posiadanymi kwalifikacjami i doświadczeniem;
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy;
  • karnety na basen lub siłownię;
  • prywatną opiekę medyczną.

Nasze przedsiębiorstwo:

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.
Przyłącz się do naszego zespołu, który od ponad 60 lat w sposób kompetentny, elastyczny i ukierunkowany na rozwiązania wspiera swoich klientów. Zostań ważnym filarem naszego światowego koncernu i skorzystaj z różnorodnych korzyści, świetnych perspektyw rozwoju zawodowego oraz bezpieczeństwa, jakie daje lider rynku.

Wyślij CV

Kontakt z Jost

Dominika Koryga

Dział personalny

Telefon: +48 68 455 01 74

E-mail: dominika.koryga@jost-world.com