Specjalista ds. wysyłek

Firma JOST Polska z Nowej Soli poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty do spraw wysyłek.

Główne zadania na stanowisku:

  • Organizacja wysyłek wyrobów gotowych do klienta,
  • przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej i współpraca z instytucjami zewnętrznymi w tym zakresie,
  • planowanie transportu,
  • współpraca z przewoźnikami i spedytorami,
  • zapewnienie kompleksowej obsługi posprzedażowej,
  • monitorowanie budżetu zgodnie z umowami przewozowymi,
  • zapewnienie poprawności procesu fakturowania klientów,
  • zapewnienie optymalnego poziomu zapasów wyrobów gotowych,
  • przygotowanie raportów.

Czego oczekujemy:

  • preferowane wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne: transport, logistyka),
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwość rozwoju zawodowego;
  • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach;
  • karnety na basen i siłownie oraz grupowe zajęcia sportowe;
  • Pracowniczy Program Emerytalny (po roku zatrudnienia).

Wyślij CV

Kontakt z Jost

Dominika Paplińska

Dział personalny

Telefon: +48 68 455 01 74

E-mail: dominika.koryga@jost-world.com