Specjalista ds. zakupów

Główne zadania na stanowisku:

  • zakupy na potrzeby zakładu produkcyjnego w Nowej Soli,
  • procesowanie wewnętrznych zapotrzebowań na zamówienie,
  • nadzór nad realizacją zamówień,
  • stały kontakt z dostawcami w Polsce i za granicą,
  • opracowywanie zapytań ofertowych i analiza ofert,
  • negocjacje zakupowe,
  • wsparcie w wyborze dostawców oraz ocena dostawców,
  • opracowywanie reklamacji we współpracy z odpowiedzialnymi działami specjalistycznymi,
  • nadzór nad stanami magazynowymi materiałów pośrednich,
  • udział w projektach oszczędnościowych i wdrożeniowych,
  • współpraca z centralnym działem zakupów w Niemczech.

Czego oczekujemy:

  • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. zakupów nieprodukcyjnych, technicznych, szczególnie w branży motoryzacyjnej,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze rozwoju dostawców,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie,
  • systematyczny, analityczny sposób pracy,
  • umiejętność skutecznego działania w sytuacjach stresujących,
  • zdolność przystosowywania się do zmieniających się warunków działania.

Co oferujemy?

  • umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • ciekawy zakres obowiązków i możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, zgodne z posiadanymi kwalifikacjami i doświadczeniem,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • karnety na basen lub siłownię,
  • prywatną opiekę medyczną.

Twoja droga zaczyna się tutaj:

Jeśli jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem pracy i spełniasz przedstawione wymagania, zachęcamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na adres http://www.jost-polska.pl/kariera/e-rekrutacja.html

Nasze przedsiębiorstwo

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników. Przyłącz się do naszego zespołu, który od ponad 60 lat w sposób kompetentny, elastyczny i ukierunkowany na rozwiązania wspiera swoich klientów. Zostań ważnym filarem naszego światowego koncernu i skorzystaj z różnorodnych korzyści, świetnych perspektyw rozwoju zawodowego oraz bezpieczeństwa, jakie daje lider rynku.

Wyślij CV

Kontakt z Jost

Dominika Koryga

Dział personalny

Telefon: +48 68 455 01 74

E-mail: dominika.koryga@jost-world.com