Specjalista mechanik w dziale utrzymania ruchu

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

Główne zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie dostępności parku maszynowego w zakładzie,
  • Analiza dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń pod kątem wymaganych działań przeglądowych i konserwacyjnych,
  • Tworzenie i aktualizacja planów przeglądów,
  • Kontrola dostępności / awaryjności maszyn, analiza przyczyn awaryności i wdrażanie działań zapobiegawczych,
  • Działania związane z utrzymaniem sprawności budynku i infrastruktury zakładu,
  • Współpraca z wykwalifikowanymi serwisami,
  • Wspieranie i czynny udział we wdrażaniu nowych projektów,
  • Raportowanie do kierownictwa zgodne z aktualnymi potrzebami.

Czego oczekujemy?

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • Wykształcenia technicznego,
  • Komunikatywnej znajomości języka obcego (j. angielski / j. niemiecki),
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Co oferujemy?

  • Dołączenie do przyjaznego zespołu,
  • Ciekawe i ambitne zadania,
  • Możliwość rozwoju poprzez swobodę działania i zakres odpowiedzialności,
  • Prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach,
  • Pracowniczy Program Emerytalny (po roku zatrudnienia).

Wyślij CV

Kontakt z Jost

Dominika Paplińska

Dział personalny

Telefon: +48 68 455 01 74

E-mail: dominika.koryga@jost-world.com