Technik Utrzymania Ruchu

Jesteśmy przekonani, że nasz sukces jest w rękach naszych pracowników i zależy między innymi od ich kompetencji, doświadczenia i zaangażowania. Dlatego w Lantmannen Unibake Poland stawiamy na ciągły rozwój nowych pracowników oraz przyjazne środowisko pracy. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Utrzymania Ruchu

Co zyskasz pracując u nas:

  • wiedzę o sterownikach, panelach dotykowych Siemens, Allan Bradley;
  • zdobycie doświadczenia w obsłudze i programowaniu falownikami oraz serwo-napędów różnych marek np. Allan Bradley, Siemens, Sew, Danfoss;
  • umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, rozwijającej się firmie z tradycją na rynku polskim (budujemy kolejną linię produkcyjną);
  • możliwość nauczenia się programowania odczytywania usterek;
  • premie kwartalne do 10% wynagrodzenia zasadniczego;
  • 2.000 zł brutto premii za polecenie każdego nowego pracownika!;
  • prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe;
  • śniadania w postaci szwedzkiego bufetu w naszej stołówce;
  • możliwość szkoleń i rozwoju wg. indywidualnych potrzeb;
  • możliwość dzielenia się swoimi pomysłami, za które możesz otrzymać nagrodę wynoszącą nawet 500 zł brutto;
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie o wysokich standardach BHP, ochrony środowiska i technologii produkcji.

W swoich zadaniach będziesz odpowiadać za:

  • utrzymywanie dobrego stanu technicznego maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji procesowych;
  • bieżące kontrolowanie i ocenę stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • realizację harmonogramów napraw i konserwacji linii produkcyjnych oraz przygotowywanie prac prewencyjno-remontowych linii produkcyjnych i wyposażenia;
  • współtworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji napraw, standardów przeglądów maszyn;
  • uczestniczenie w rozruchu nowo budowanych linii produkcyjnych.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • wykształcenia co najmniej średniego technicznego (preferowane: budowa maszyn, elektryka, elektrotechnika, automatyka);
  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu lub produkcji;
  • praktycznej znajomości budowy maszyn i sieci elektro-energetycznych;
  • uprawnień SEP gr I, mile widziana gr II i III;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • inicjatywy w działaniu i samodzielności;
  • umiejętności planowania swojej pracy;
  • gotowości do pracy w trybie 4-ro brygadowym.

Mile widziane:

  • znajomość nowoczesnych narzędzi wspomagających zarządzanie utrzymaniem ruchu;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Więcej informacji: https://www.lantmannen-unibake.com/pl-PL/

Aplikuj na https://emp.jobylon.com/jobs/93079-lantmannen-unibake-technik-utrzymania-ruchu/ lub przez formularz aplikacyjny poniżej.

Wyślij CV

Kontakt z Lantmännen Unibake

Małgorzata Brzozowska

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju

Telefon: +48 600 487 282

E-mail: malgorzata.brzozowska@lantmannen.com