Technik Utrzymania Ruchu

Firma Nowavent to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zlokalizowana na strefie przemysłowej w Nowej Soli, znajdująca się w czołówce producentów elementów wentylacji HVAC na rynek europejski. Wyróżnia nas indywidualne podejście do pracownika i rodzinny styl zarządzania firmą. W codziennej pracy kierujemy się wysoką dbałością o jakość produkowanych wyrobów oraz bezpieczeństwem naszych pracowników.

W związku z planowanym rozwojem parku maszyn aktualnie poszukiwany jest Technik Utrzymania Ruchu.

  • Posiadasz uprawnienia SEP do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV,
  • Zdobyłeś wykształcenie min. zawodowe o profilu kierunkowym (mile widziane technik elektryk, energetyk, mechatronik),
  • Znasz działania silników elektrycznych, falowników, aparatów przemysłowych,
  • Potrafisz czytać schematy elektryczne i pneumatyczne,
  • Lubisz pracować w zespole, jesteś systematyczny, i odpowiedzialny za to co robisz,
  • Mile widziane będzie jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku.

Możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę na dwie zmiany (6:00-14:00/14:00-22:00),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Możliwość rozwoju,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Twoje główne zadania:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów maszyn,
  • Obsługa robotów ABB,
  • Okresowa kontrola i oględziny urządzeń produkcyjnych i energetycznych,
  • Raportowanie zdarzeń wynikłych z utrzymania ruchu oraz z wykonanych prac;
  • Udział w montażu nowych maszyn lub linii produkcyjnych,
  • Zgłaszanie potrzeby zakupu materiałów i części;
  • Wdrażanie usprawnień i innowacji w procesie produkcyjnym.

Wyślij CV

Kontakt z Nowavent

Marta Andrykiewicz

Telefon: +48 419 87 65

E-mail: marta.andrykiewicz@nowavent.pl

Czytaj więcej

Spodobała Ci się oferta pracy? Aplikuj do Nowavent!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i znajdź pracę w Nowej Soli.