Aktualność Pracodawcy

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce. Poczęstunek od Lantmannen Unibake.

Firma Lantmannen Unibake Poland, czyli sponsor drużyny siatkarskiej dziewcząt UKS Ares z Nowej Soli, zapewniła smaczny poczęstunek dla wszystkich uczestniczek rozgrywek eliminacyjnych w Kożuchowie. Sprawdź szczegóły.

W zdrowym ciele zdrowy duch

Zakończyły się rozgrywki eliminacyjne do jednego z najważniejszych wydarzeń siatkarskich dla dzieci i młodzieży w Polsce, czyli „Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving”. Już od piętnastu lat Polski Związek Piłki Siatkowej przy współpracy z Grupą Ferrero w Polsce czuwa nad realizacją projektu, który zachęca do aktywności i zabawy w duchu fair play tysiące dziewczynek i chłopców w wieku od 11 do 13 lat.

Wydarzenie, które odbyło się w miniony weekend w Kożuchowie, to doskonała okazja dla najmłodszych miłośników sportu, aby udowodnić swoje umiejętności, nawiązać nowe przyjaźnie i nauczyć się skutecznej pracy w grupie. Jak podkreślają organizatorzy, podstawowym celem przedsięwzięcia jest promocja aktywnego stylu życia oraz rozpowszechnianie ważnych, sportowych wartości, które przydadzą się uczestnikom nie tylko podczas zawodów, ale też w życiu codziennym.

Szczegółowe informacje o projekcie: https://minisiatkowka.pl/.

Smaczny poczęstunek od Lantmannen Unibake

Swój udział w tworzeniu wyjątkowej, radosnej atmosfery podczas weekendowych zmagań miało również Lantmannen Unibake Poland. Firma, która jest sponsorem drużyny siatkarskiej dziewcząt UKS Ares z Nowej Soli, przygotowała dla chętnych smaczną niespodziankę. Nie tylko zawodniczki, ale również ich rodzice oraz osoby towarzyszące, a także trenerzy i sędziowie mogli poczęstować się gorącymi hot dogami, wspomagając tym samym czteroletnią Igę Czekalską, która walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni.

Zaangażowanie nowosolskiego pracodawcy dostrzegli między innymi członkowie drużyny UKS Ares, którzy wyrazili swoje podziękowania oraz podsumowali dotychczasowe zmagania w specjalnym komunikacie:


Przeczytaj również: Lantmannen Unibake dołącza do akcji na rzecz Igi z SMA


 

Źródło oraz zdjęcia: firma Lantmannen Unibake Poland


Tagi
Czytaj więcej