Aktualność Miasto Wydarzenia

Ogródek na 10-lecie firmy oraz czytanie chorym dzieciom. Tak AB Foods świętuje swój jubileusz

Firma AB Foods w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji powstaje mnóstwo ciekawych inicjatyw związanych z obchodami. Pracownicy nie zawodzą.

Ogródek na 10-lecie

Z okazji firmowego jubileuszu, pracownicy AB Foods Polska postanowili urządzić firmowy ogródek. Akcja, która miała miejsce pod koniec maja, to był dopiero pierwszy etap. Zostały zasadzone drzewka i krzewy. W dalszej kolejności zostaną nasadzone kompozycje kwiatowe w doniczkach, które każde będą miały swoją unikatową nazwę. Został już ogłoszony konkurs na nazwę ogrodu. Planowane jest również uroczyste jego otwarcie.

ab foods 10 lecie firmy

ab foods 10 lecie firmy


Przeczytaj również: Miasto przy współpracy AB Foods zrealizuje strefę relaksu


Czytanie chorym dzieciom

Kolejna inicjatywa pracowników AB Foods związana jest ze wsparciem najmłodszych. Zrodził się pomysł wsparcia nowosolskiego Oddziału Pediatrycznego i poświęcenia odrobiny wolnego czasu najmłodszym. W ramach akcji „Czytanie chorym dzieciom”, 29 maja, dwie koleżanki z pracy pojechały do szpitala i wręczały dzieciom balony z logo firmy oraz inne gadżety, czytały również im bajki. Personel szpitala przyjął pracowników AB Foods bardzo serdecznie, wszyscy uznali, że jest to fajna inicjatywa.

Dzieci są często znudzone przebywaniem w jednym miejscu, z reguły bez opieki rodziców. Odwiedziny i cała akcja były dla nich oderwaniem się o zastanej codzienności. Dzieci przyjęły pracowników AB Foods entuzjastycznie i dopytywały kiedy odwiedzą ich znowu. W kolejnej odsłonie planowane jest przygotowanie konkursów.


Przeczytaj również: Nowosolanie i pracownicy AB Foods pobiegli w szczytnym celu
Przeczytaj również: W AB Foods pomagają zwierzakom. Trwa akcja “Zbiórka dla przytuliska”Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.