Pracodawcy

Operator produkcji w AB Foods poszukiwany

AB Foods poszukuje od zaraz osoby na stanowisko operatora produkcji.

Zaangażowanie i dobra organizacja

Operator produkcji poszukiwany przez AB Foods powinien przede wszystkim cechować się umiejętnością dobrej organizacji czasu i kontrolowania wszystkich procesów. Jest to szczególnie ważne przy wykonywaniu obowiązków na tym stanowisku – czuwaniu nad realizacją planu produkcyjnego i kontrolą jakości przygotowywanych produktów. Istotna jest także samodzielność decyzyjna i znajomość zasad HACCP, BHP, PPOŻ i ochrony środowiska.

Zatrudnienie od zaraz

Firma AB Foods jest częścią międzynarodowego koncernu branży spożywczej Associated British Foods, jednego z największych koncernów spożywczych na świecie. AB Foods Polska oferuje markowe, luksusowe produkty spożywcze, tak na rynku brytyjskim, jaki i na rynkach międzynarodowych. Aktualnie prowadzona rekrutacja na stanowisko operatora maszyn zakończy się z końcem miesiąca. Poszukiwana jest osoba, która ma aktualną książeczkę sanepidowską i jest gotowa przyjść do pracy od zaraz. Oferowane jest zatrudnienie na podstawie umowy o pracę agencyjną.

Więcej informacji na stronie ogłoszenia.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.