Aktualność Miasto

Ostatni tydzień rywalizacji w Pucharze Rowerowej Stolicy Polski

Jeszcze tylko do 30 września możesz kręcić kilometry dla Nowej Soli i zdobywać wyjątkowe nagrody.

Puchar Rowerowej Stolicy Polski

Wrzesień upływa mieszkańcom Nowej Soli na rowerowej rywalizacji! Od 1 września trwa konkurs o tytuł Rowerowej Stolicy Polski, w którym bierze udział dwadzieścia miast z całego kraju. W konkursie chodzi oczywiście o to, które miasto przejedzie na rowerze najwięcej kilometrów. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczami telefonów komórkowych, mogą wziąć udział w tej zabawie! Każda chętna osoba, która pobierze darmową aplikację Rowerowa Stolica Polski, ma szansę przejechać kilometry na rzecz Nowej Soli. Na razie nasze miasto plasuje się w czołówce! Dzięki zaangażowaniu mieszkańców, Nowa Sól ma szansę na zwycięstwo. Jeśli chcesz pomóc Nowej Soli wygrać konkurs, kręć kilometry jeszcze przez tydzień! Akcja trwa do 30 września. 


Jak dołączyć do zabawy? Zobacz tutaj: Nowa Sól może być rowerową stolicą Polski!


Do wygrania cenne nagrody!

Twoje kilometry mają znaczenie! Nie tylko dla miasta, ale także dla Ciebie! Oprócz świetnej kondycji możesz wygrać świetne nagrody przygotowane przez Urząd Miasta Nowa Sól. Biorąc udział w akcji, można wygrać dwa rowery. Spośród wszystkich uczestników konkursu zostanie wyłonionych dwóch laureatów. Uczestnik z największą sumą przejechanych kilometrów na rzecz miasta Nowa Sól otrzyma rower o wartości 1900 zł (Rower Scott Aspect 950). Dodatkowo w drodze losowania wyłoniony zostanie drugi laureat, który również otrzyma rower o wartości 1900 zł (Rower Scott Aspect 950) – bez względu na sumę przejechanych kilometrów.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.