Aktualność Partnerzy Karty Rabatowej

Otwarte lokale gastronomiczne! Zjedz u partnerów Karty Rabatowej!

Chociaż ogródki przy lokalach są otwarte już od 15 maja, od dziś możemy zjeść także w środku restauracji i barów. Zobacz, których partnerów Karty Rabatowej Nowej Pracy warto odwiedzić po przerwie.

Powrót po pandemii

Chociaż pandemia koronawirusa nadal trwa, rząd powoli luzuje obostrzenia związane z zagrożeniem epidemiologicznym. Po niesamowicie długim zamknięciu, do obsługi klientów na miejscu mogą powrócić lokale gastronomiczne. Od 15 maja klienci mogą przy zachowaniu ostrożności relaksować się w ogródkach przy lokalach. Teraz przyszedł czas na ucztę wewnątrz punktów gastronomicznych. Od 28 maja restauracje, puby i bary mogą gościć swoich klientów z uwzględnieniem ścisłego reżimu sanitarnego. Obowiązuje limit gości – max. 50% obłożenia lokalu, oraz dystans między stolikami.


Przeczytaj również: Nowa praca czeka! Sprawdź oferty z Nowej Soli


Nowa Sól i Zielona Góra – gdzie zjeść?

Głodny wyjścia do restauracji? Odwiedź jednego z partnerów naszego programu lojalnościowego dla pracowników firm zrzeszonych w Nowej Pracy. Z Kartą Rabatową możesz otrzymać rabat w kilku ciekawych lokalach. Poznaj je bliżej.

  • Local | Slow Food Fast

To wyjątkowe miejsce na mapie Nowej Soli, bo tworzone przez młodych i energicznych lokalsów! W lokalu serwowana jest kuchnia slow- grillowa, robiona od podstaw, a nie z półproduktów. To rodzinna restauracja, która ceni sobie najwyższą jakość produktów i nietuzinkowe połączenia. Na klientów restauracji czekają zarówno klasyczne pozycje obiadowe, jak i dania z najróżniejszych zakątków świata. Prawdziwym rarytasem są żeberka zapiekane w śliwkowym sosie BBQ! Przy okazji można skosztować win z lubuskich winnic!

Restauracja znajduje się przy ul. Fredry 1a/4 w Nowej Soli. W ramach karty rabatowej Nowej Pracy pracownicy mogą otrzymać zniżkę w wysokości 10% na całą kartę z wyłączeniem alkoholu.

Poznaj bliżej Local Slow Food Fast →

  • Trattoria – Pizzeria U Profesora

Kolejny punkt na mapie Nowej Soli, który cieszy się popularnością. Trattoria – Pizzeria u Profesora serwuje włoską kuchnię, ze szczególnym uwzględnieniem chrupiącej pizzy oraz pysznych makaronów. Na miejscu wita gości przyjemna i kameralna atmosfera, która świetnie nastroi na rodzinne spotkania czy randkę tylko we dwoje! Co warte uwagi, na miejscu czeka także bogata karta wegetariańska dla miłośników bezmięsnych smaków.

Trattoria – Pizzeria U Profesora mieści się przy ul. Staszyca 17/3 w Nowej Soli. W ramach karty rabatowej Nowej Pracy pracownicy mogą otrzymać zniżkę w wysokości 5% na usługi lokalu.

  • Złoty Łan

Złoty Łan to połączenie rozrywki i dobrej kuchni. Pensjonat wyróżnia się pięknym, zadbanym ogrodem, w którym można miło spędzić czas przy kieliszku dobrego prosecco. Ponadto, drewniana chata grillowa z wędzarnią zachwyci każdego gościa! Cały kompleks znajduje się w spokojnej i cichej okolicy. Złoty Łan ofertuje nie tylko sycące lunche i dania restauracyjne, ale także niesamowitą rozrywkę w postaci bowlingu. Wyjście do restauracji można zatem połączyć ze świetną zabawą!

Złoty Łan znajduje się przy ul. Zielonogórskiej 134 w Nowej Soli. Dla pracowników uczestniczących w programie rabatowym Nowej Pracy przygotowano 10% rabatu na dania z menu.

  • Restauracja Retro

Nowosolska restauracja Retro specjalizuje się w daniach kuchni staropolskiej, jak i europejskiej. W menu każdy znajdzie coś dla siebie – na klientów czekają domowe specjały, jak również wyrafinowane potrawy. Krótka karta gwarantuje świeżość produktów i ich najlepszą jakość.

W ramach karty rabatowej Nowej Pracy pracownicy mogą otrzymać zniżkę w wysokości 10% na organizację imprez okolicznościowych w restauracji oraz na catering. Lokal znajduje się przy ul. Piłsudskiego 7 w Nowej Soli.

  • Klimat Bistro

Zielonogórski lokal Klimat Bistro to miejsce,  którym można dobrze zjeść i miło spędzić czas. Lokal oferuje przede wszystkim pyszne śniadania i sycące lunche, które zasmakują nawet największym niejadkom. Kameralna atmosfera pozwala się zrelaksować i skupić wyłącznie na spotkaniu ze znajomymi oraz na wyjątkowych smakach. Kuchnia serwuje tradycjne dania, jak i te inspirowane różnymi zakątkami świata.

Pracownicy firm zrzeszonych w Nowej Pracy mogą skorzystać z 10% rabatu na organizację przyjęć okolicznościowych. Klimat Bistro znajduje się przy ulicy Reja 15/2 w Zielonej Górze.


Tagi
Czytaj więcej