Aktualność Pracodawcy

Październik: oferty pracy z Nowej Soli

Myślisz o zmianie pracy? Kiedy, jak nie teraz? Poznaj oferty pracy z nowosolskiej strefy przemysłowej i aplikuj na wybrane stanowisko.

Dlaczego warto pracować w firmach Nowej Pracy?

Alumetal, Mazel, NORD Napędy i JOST Polska to firmy stawiające na rozwój technologii oraz wspieranie lokalnej społeczności. Stale dążymy do polepszania nie tylko naszych linii produkcyjnych, czy narzędzi, z którymi pracujemy, ale także do szukania rozwiązań, które przysłużą się naszym pracownikom. Oferujemy pakiety benefitów, możliwość udziału w kursach i szkoleniach, a także imprezy i spotkania integracyjne. Zobacz nasze oferty pracy w Nowej Soli.

Alumetal, Mazel, Nowavent, NORD Napędy i JOST Polska — oferty pracy w Nowej Soli

Alumetal

Grupa Alumetal to jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych. Grupę Alumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Zobacz najnowsze oferty pracy.

 • Sortowacz

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć sortowanie złomów ze względu na klasę oraz zanieczyszczenia, oraz przygotowywanie złomów do dalszego przerobu w zależności od rodzaju, gatunku i przeznaczenia.

Zobacz ofertę >>

 • Odlewacz gąsek

Aluminiowe gąski to nic innego jak stopy odlewnicze z aluminium o charakterystycznym kształcie. Odlewacz gąsek będzie odpowiedzialny za obsługę pieca odstojowego, gazowego i maszyny odlewniczej.

Zobacz ofertę >>

 • Mechatronik

Mechatronik odpowiedzialny będzie za diagnozowanie i naprawę usterek mechanicznych oraz elektrycznych na linii do przerobu złomu, a także wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z planem remontów.

Zobacz ofertę >>

 • Elektryk

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności związanych z zapewnieniem prawidłowego stanu technicznego infrastruktury, urządzeń i instalacji elektrycznych. Wymagane ważne uprawnienia SEP do 1 kV.

Zobacz ofertę >>


JOST Polska

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

 • Specjalista ds. personalnych

Jeśli potrzebujesz nowego wyzwania z szerokim zakresem zadań z obszaru HR, ta oferta jest dla Ciebie. JOST Polska szuka osoby, która zajmie się nie tylko rekrutacją, ale także organizacją firmowych wydarzeń, czy zarządzaniem mediami społecznościowymi.

Zobacz ofertę >>

 • Operator wózka widłowego

Znajdź dobrą, przyszłościową pracę jako operator wózka widłowego w Nowej Soli. Przedsiębiorstwo JOST Polska poszukuje profesjonalistów z uprawnieniami do prowadzenia wózków widłowych (II WJO, UDT).

Zobacz ofertę >>

 • Elektryk/Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu

JOST Polska poszukuje osoby na stanowisko Elektryk/Automatyk w dziale Utrzymania Ruchu do swojego zakładu w Nowej Soli. Wymagane minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale UR oraz praktyczna wiedza z zakresu mechatroniki, a także znajomość powszechnie stosowanych układów sterowania i automatyki.

Zobacz ofertę >> 


Nowavent

Firma Nowavent to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna zlokalizowana na strefie przemysłowej w Nowej Soli, znajdująca się w czołówce producentów elementów wentylacji HVAC na rynek europejski.

 • Technik Utrzymania Ruchu

W związku z planowanym rozwojem parku maszyn aktualnie poszukiwany jest w Nowavent Technik Utrzymania Ruchu. Poszukiwana jest osoba posiadająca uprawnienia SEP do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci do 1 kV. Praca dwuzmianowa.

Zobacz ofertę >>


NORD Napędy

NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej – dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, soft starty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

 • Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo 

Firma Nord poszukuje osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim; mile widziana także podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych. Do zadań na tym stanowisku będzie należeć obsługa maszyn CNC – tokarek, szlifiatek oraz frezarek, a także pisanie programów obróbczych od podstaw.

Zobacz ofertę >>

 • Monter

NORD Napędy szuka zaangażowanych osób, chętnych do pracy na stanowisku Monter/pakowacz. Główne obowiązki to samodzielny montaż jednostek napędowych oraz pakowanie wyrobów gotowych.

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik magazynowy

Poszukujemy pracownika z wykształceniem zawodowym lub średnim oraz chęcią i gotowością do uzyskania uprawnień na wózku, żurawie i suwnice. Do obowiązków należeć będzie kompletowanie części składowych przeznaczonych do montażu produktu gotowego.

Zobacz ofertę >>

 • Mechanik Utrzymania Ruchu na wydziale montażu

Zadaniem mechanika jest opieka nad parkiem maszynowych oraz bieżące usuwanie usterek i wykonywanie przeglądów maszyn. NORD Napędy wymaga znajomości układów pneumatycznych, hydraulicznych orz podstaw elektryki.

Zobacz ofertę >> 


Mazel S.A.

Firma Mazel działa w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zespół tworzy ponad 200 pracowników, którzy obsługują duże przedsiębiorstwa i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Mazel swoją siedzibę ma w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Właśnie trwa wielka akcja rekrutacja! Aż 17 nowych ofert pracy czeka w Mazel S.A. Zobacz wszystkie! →


Jak skontaktować się z pracodawcami?

W jaki sposób rekrutować na powyższe stanowiska? Masz dwie opcje:

 1. Kliknij przycisk WYŚLIJ CV znajdujący się pod treścią oferty pracy i wyślij formularz, załączając do niego swoje CV.
 2. Skontaktuj się z działem rekrutacyjnym wybranej firmy. Dane kontaktowe znajdziesz pod konkretną ofertą pracy.

Tagi
Czytaj więcej