Aktualność Miasto

Piątkowa prasówka: Prezydent Nowej Soli wybrany

10 stycznia 2020 roku, nowo wybrany prezydent Nowej Soli, Jacek Milewski, złożył przed Radą Miejską ślubowanie. To oficjalny start jego kadencji. Specjalnie dla Was zebraliśmy najciekawsze artykuły o nowym prezydencie z tego tygodnia.

Nowosolski Tygodnik Krąg

  • Na początku tygodnia oddano głos mieszkańcom Nowej Soli. Większość z nich przy urnach mówiła o kontynuacji dobrych praktyk. Dlatego właśnie wybory wygrał z blisko 77-procentowym poparciem Jacek Milewski. Co mówili wyborcy? 
  • Nowy prezydent zapowiada, że większą niż do tej pory rolę będą odgrywać sprawy społeczne. Za sferę społeczną miałby odpowiadać wiceprezydent. Więcej przeczytasz w Tygodniku Krąg.

Radio Zachód

  • Z prezydentem Nowej Soli rozmawiał Marek Poniedziałek. O wygranych wyborach, planach na tę kadencję i potencjale Nowej Soli możesz posłuchać tutaj.

Gazeta Lubuska

  • Co ma w planach nowy prezydent Nowej Soli Jacek Milewski? W Gazecie Lubuskiej znajdziecie odpowiedź na 6 ważnych pytań o przyszłość miasta. Wywiad z Jackiem Milewskim przeczytasz tutaj.

Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.