Aktualność Miasto Wydarzenia

Pierwszy festiwal jedzenia Food Truck Fest w Nowej Soli

Tegoroczna majówka stać będzie pod znakiem ulicznego jedzenia. Organizatorami pierwszego Food Truck Fest w Nowej Soli są inicjatywa Nowa Praca oraz Reprezentuj.com.

Na taki kulinarny debiut czekała Nowa Sól! W ciągu pierwszych trzech majowych dni, w Parku Krasnala będzie serwowane jedzenie z popularnych food trucków. Do miasta na majówkę mają zawitać te najlepsze z regionu i całej Polski. To pierwsze tego typu wydarzenie w Nowej Soli.

Najwyższej jakości jedzenie, smaki całego świata

Podawanie potraw z ciężarówek na ulicy to obecnie niesłabnący trend. Można szybko, smacznie i syto zjeść dobre jedzenie, czasami wręcz egzotyczne. Nie trzeba specjalnie jechać do drogich restauracji, aby posmakować specjałów. Ponadto food trucki to już wyższa jakość produktów i lepszy standard przygotowywania i podawania menu. Do Nowej Soli mają zawitać te najlepsze.

W Parku Krasnala pojawi się 18 ciężarówek z dobrym jedzeniem. Mogą dobić nawet do 30. Na nowosolan czekać będą klasyczne burgery, potrawy azjatyckie, pizza, fryty a także słodkości oraz inne pyszności. Z pewnością będą to smaki całego świata.

Jedzenie, oferty pracy i ciekawe pogawędki

Podczas pierwszego Food Truck Fest w Nowej Soli nie zabraknie specjalnej strefy Nowa Praca. Firmy, które współpracują ze sobą dzięki naszej inicjatywie dobrze wiedzą, ze samą pracą człowiek nie żyje, stąd pomysł na festiwal jedzenia, dobrej zabawy i świetnej atmosfery w majówkę. Strefa Nowa Sól i reprezentujące ją firmy prężnie się rozwijają, a inicjatywa Nowa Praca pokazuje, że przedsiębiorstwa mogą działać razem. Przykładem jest również organizacja festiwalu jedzenia w Parku Krasnala.

Pojawi się więc miejsce, gdzie pracownicy lub przyszli pracownicy będą mogli przyjść i porozmawiać przy lemoniadzie czy fast foodzie z przedstawicielami i szefami firm Nord, Alumetal, Jost, Mazel o warunkach pracy, wynagrodzeniu, a także zorientować się o nowych ofertach pracy w Nowej Soli. Będą leżaki, pufy, sporo serdeczności, uśmiechu i dobrej zabawy. Będziemy chcieli angażować do inicjatywy młodzież i uczniów z nowosolskich szkół. Nie zabraknie również kawy, która serwowana będzie przy specjalnym barze Nunoni. Każdy będzie mógł skosztować, jak smakuje agencyjna kawa od Reprezentuj.com.

Zapraszamy 1-3 maja do nowosolskiego Parku Krasnala. Food Trucki będą się rozstawiać już od rana, a otworzą swoje kuchnie w południe. Szczegóły festiwalu znajdziecie na stronie foodtruck.reprezentuj.com

Dołącz do wydarzenia na Facebooku – CHAPS!

Food Truck Fest w Nowej Soli


Przeczytaj również: Rejsy po Odrze. Rusza sezon turystyczny

Przeczytaj również: Nord w projekcie JOB Starter 2018


 


Tagi
Czytaj więcej