Aktualność Wydarzenia

Pierwszy weekend czerwca pod znakiem Food Truck Fest

Była Nowa Sól, teraz będzie Zielona Góra. Food Truck Fest zawita pod fontannę w centrum miasta. Ma być słonecznie, pysznie i pozytywnie. Nie zabraknie specjalnej strefy Nowa Praca.

Food Truck Fest w Zielonej Górze nadchodzi wielkimi kęsami

W pierwszy weekend czerwca zainaugurowany zostanie foodtruckowy sezon w Zielonej Górze. To druga impreza z pysznym jedzeniem spod znaku Food Truck Fest w tym roku. Majówkowa edycja w Nowej Soli okazała się wielkim sukcesem. Liczymy, że i w centrum Zielonej Góry dopiszą amatorzy kulinarnych wrażeń!

To już 5. edycja Food Truck Fest i 4. w Zielonej Górze, której organizatorem jest studio Reprezentuj.com, przy wsparciu inicjatywy Nowa Praca. W centrum miasta pojawią się 22 furgonetki z pysznym jedzeniem. Nie zabraknie egzotycznych smaków, tradycyjnych fast-foodów oraz słodkich przekąsek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Foodtruckowi smakosze mogą liczyć m.in. na frytki, klasyczne burgery, tosty, burrito, pastrami, zapiekanki, gofery, pierożki na parze, buły na parze i wiele innych smakołyków.

Dołącz do wydarzenia Food Truck Fest na facebooku!

Kolejne spotkanie z inicjatywą Nowa Praca

Podczas wydarzenia, oprócz jedzenia, na przybyłych czekać będzie dobra muzyka, którą zapewni klub One Love oraz strefa relaksu do odpoczynku i spokojnego pałaszowania. Nie zabraknie również stoiska Nowej Pracy, gdzie będzie można porozmawiać z przedstawicielami firm ze strefy przemysłowej z Nowej Soli i dowiedzieć się o aktualnych ofertach pracy.

Liczymy na dobrą pogodę oraz gro smakoszy ulicznych przysmaków. Będzie pozytywnie, smacznie i leniwie.

Sprawdź jak wyglądały poprzednie edycje: www.foodtruck.reprezentuj.com

Data: 2-3 czerwca [sobota, niedziela]
Miejsce: Plac Bohaterów, Zielona Góra
Godziny: 12.00 – 21.00 [sobota i niedziela]
Wstęp: bezpłatny


Przeczytaj również: Było jedzenie, były tłumy. Smaczna majówka w Nowej SoliTagi
Czytaj więcej