Pracodawcy

Piknik rodzinny “Bezpieczny NORD”

8 czerwca, w najbliższą sobotę, w NORD Napędy odbędzie się piknik rodzinny pod hasłem "Bezpieczny NORD".

Dla pracowników i ich rodzin

Już w najbliższą sobotę, 8 czerwca, w NORD Napędy odbędzie się piknik organizowany z myślą o pracownikach i ich rodzinach. Tematem przewodnim imprezy będzie… bezpieczeństwo! Na uczestników będą czekać ze swoimi pokazami ratownicy pogotowia ratunkowego, policja, ratownicy WOPR i pracownicy PKP. Co oprócz tego? Masa atrakcji – animacje dla dzieci, zamki dmuchane i grill. Każdy znajdzie coś dla siebie.


Przeczytaj również: NORD Napędy szuka operatorów maszyn CNC


Bezpieczny NORD

Piknik rodzinny rozpocznie się o godzinie 14.00 na terenie NORD Napędy w Nowej Soli. Firma ma na celu edukowanie swoich pracowników i ich rodzin a także uświadamianie w temacie bezpieczeństwa. Wszelkie warsztaty mają nauczyć uczestników odpowiedniej reakcji na niebezpieczne wydarzenia i zwrócić uwagę na potrzebę niesienia pomocy w każdej sytuacji.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.