Miasto

Polska z góry

Do 1 sierpnia Nowa Sól walczy o głosy w konkursie Planete + „Polska z góry”.

Konkurs Planete+

Nasze miasto może “wystąpić” w programie “Polska z góry”, który emitowany jest na kanale Planete+. Co konkretnie jest do wygrania? Jeśli Nowa Sól wygra konkurs, będziemy mieli okazję obejrzeć profesjonalny film przedstawiający nasze miast o z lotu ptaka.  Ujęcia zwycięskiej miejscowości znajdą się w odcinku specjalnym „Polski z góry”. Odcinek przedstawiający zwycięską miejscowość obejrzymy w internecie, na stronie programu. Program zostanie również wyemitowany na kanale, więc cała Polska będzie miała okazję zobaczyć i zachwycić się zwycięską miejscowością.Wszystko zależy jednak od głosów mieszkańców miasta. Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego właśnie nawet Nowa Sól ma szansę zwyciężyć.


Przeczytaj również: Nowa Sól może być rowerową stolicą Polski!


Jak głosować?

Czas mamy tylko do 1 sierpnia. Głosować mogą osoby wcześniej zarejestrowane lub osoby, które nie zgłaszały miejscowości, które rejestrują się poprzez Facebooka. Uczestnik po przesłaniu prawidłowego zgłoszenia otrzyma informację, że może już głosować na Nową Sól. Głosowanie odbywa się poprzez stronę twoje-miasto.planeteplus.pl

Zagłosuj >tutaj<

Źródło: Urząd Miejski w Nowej Soli


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.