Miasto

Porozmawiaj w języku obcym!

Nowosolska biblioteka publiczna po raz kolejny daje nam szansę na podszkolenie swojego języka obcego. Kiedy można wziąć udział w kawiarenkach językowych?

Nauka w miłym towarzystwie

Języka obcego uczymy się głównie po to, żeby móc rozmawiać z kimś innym. Podczas poznawania języka, ważne jest zatem żeby nie zaniedbywać umiejętności mówienia i porozumiewania się z innymi. Czasem ciężko jednak rozwijać nasze zdolności komunikacyjne, jeśli jesteśmy samoukami i po prostu nie mamy okazji by używać języka. Właśnie dla takich osób, Miejska Biblioteka Publiczna w Nowej Soli organizuje kawiarenki językowe.


Przeczytaj również: Ciao, Nowa Sól!


Kawiarenki językowe w marcu

Jeśli masz ochotę podszkolić swój język i spotkać się z innymi pasjonatami, możesz wziąć udział w kawiarenkach językowych. W marcu odbędzie się sześć takich spotkań. Wszystkie z nich mają miejsce w Czytelni Regionalnej (pierwsze piętro Biblioteki Głównej).

  • 2 marca (poniedziałek) – kawiarenka rosyjska, godz. 17.00
  • 3 marca (wtorek) – kawiarenka niemiecka, godz. 17.00
  • 4 marca (środa) – kawiarenka francuska, godz. 17.00
  • 5 marca (czwartek) – kawiarenka hiszpańska, godz. 17.00
  • 6 marca (piątek) – kawiarenka angielska, godz. 17.00
  • 7 marca (sobota) – kawiarenka włoska, godz. 14.00.

 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.