Aktualność Miasto Pracodawcy Strefa Wydarzenia

Powrót Food Truck Fest!

W ostatnią majówkę do Nowej Soli po raz pierwszy zjechały food trucki częstując mieszkańców daniami z całego świata. Czas na powtórkę!

Pierwsza edycja

Zeszłoroczny weekend majowy w Nowej Soli upłynął pod znakiem food trucków i ulicznego jedzenia. Do Parku Krasnala zjechało się kilkadziesiąt ciężarówek serwujących przeróżne potrawy, których na co dzień w Nowej Soli nie dostaniemy. Był burgery, półmetrowe zapiekanki, słodkie churros czy węgierskie langosze. Patrząc na frekwencję i uśmiechnięte twarze można śmiało powiedzieć, że wydarzenie było sukcesem.


Przeczytaj również: Pierwszy festiwal jedzenia Food Truck Fest w Nowej Soli!


Majówka 2019

W tym roku organizatorzy już ogłosili powrót food trucków do Panku Krasnala. Menu nie jest jeszcze znane, ale jedno jest pewne – będzie smacznie. Dobrze zjeść będziecie mogli przez trzy dni 1-3 maja w godzinach 12.00-20.00.

Nie od dziś wiadomo, że udany weekend majowy kręci się wokół jedzenia! Daj sobie spokój z rozpalaniem grilla i wpadnij na nasz Food Truck Festiwal w Nowej Soli! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Nowa Praca

Organizatorami wydarzenia jest Reprezentuj.com – reklama i wydarzenia przy współpracy z inicjatywą Nowa Praca. To już kolejny Food Truck Fest podczas którego obecna jest Nowa Praca ze swoją strefą. Pałaszując chrupiące frytki uczestnicy wydarzenia będą mogli odwiedzić strefę i porozmawiać z przedstawicielami firm zrzeszonych w inicjatywie o aktualnych ofertach pracy. Oprócz tego będzie istniała możliwość zostawienia swojego CV. W strefie nie zabraknie także stoiska z orzeźwiającą lemoniadą. Przyjemne z pożytecznym.


Przeczytaj również: Czerwiec smacznie rozpoczęty. Food Truck Fest i Nowa Praca w Zielonej Górze.


Do Food Truck Fest pozostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz zachęcamy do wpisania sobie wydarzenia w swój kalendarz. Do zobaczenia!

Więcej informacji znajdziesz w wydarzeniu Food Truck Fest Vol. 7.


Tagi
Czytaj więcej