Miasto

Powrót Laguny

Jedna z ciekawszych nowosolskich atrakcji powraca. Już w kwietniu będziemy mieli okazję wypłynąć w rejs po Odrze. Laguna i Zefir wracają po zimowej przerwie.

Odra dla Turystów

Stowarzyszenie Odra dla Turystów już po raz szósty zaprasza mieszkańców Lubuskiego na rejsy po Odrze. Poprzednie lata pokazały, że armator ma wiele pomysłów i potrafi zaskoczyć nas bogatą ofertą tematyczną swoich rejsów. I w tym roku nie zabraknie nowych atrakcji. Do tej pory mogliśmy odbyć wycieczkę po Odrze z produktami regionalnymi czy wybrać się w rejs dla amatorów rowerowych wycieczek.


Przeczytaj również: Święto Solan 2019 – kogo usłyszymy? 


Sezon 2019

Co nas czeka w nowym sezonie? Stowarzyszenie Odra dla Turystów zaskakuje! Szykują się rejsy karaoke i okazja do zatańczenia tango. Poza tym podczas rejsu będziemy mogli zagrać w gry planszowe, wziąć udział w warsztatach zielarskich i nauczyć się pierwszej pomocy. Przed nami całe lato atrakcji – sezon 2019 potrwa do końca października.


Przeczytaj również: Powrót Food Truck Fest!Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.