Aktualność

Powstaną dwa nowe postoje na trasie S3

Na trasie S3 powstaną wkrótce dwa nowe Miejsca Obsługi Podróżnych – Lisiny Wschód i Lisiny Zachód. Wybuduje je Budimex, który swoją ofertę wycenił na 10 mln zł. Przetarg rozstrzygnięto wiosną tego roku. Pozostałe oferty były droższe – Strabag Infrastruktura Południe wyceniła swoje prace na 13,208 milionów złotych natomiast Max Bogl Polska na 15,360 mln zł.

Zadanie zakłada stworzenie projektu i wykonanie parkingów dla samochodów osobowych oraz ciężarówek. Zawiera także budowę elementów bezpieczeństwa ruchu, toalet oraz miejsc wypoczynku wraz z elementami małej architektury. To m.in. ławki, place zabaw, elementy siłowni zewnętrznej.

Budowa trasy S3 na odcinku w woj. lubuskim zakończy się  w 2018. Wyjątkiem jest budowa mostu w Cigacicach, który ma zostać oddany do użytku w 2019 r.

Więcej informacji o Nowej Soli znajdziesz w zakładce >> Aktualności


Zobacz też najnowsze >> Oferty pracy w Nowej Soli

 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.