Pracodawcy

Poznaj Alumetal – Grzegorz – brygadzista przerobu złomu

Cześć, jestem Grzegorz, w firmie Alumetal pracuję od samego początku… można nawet powiedzieć, że byłem świadkiem jej „narodzin”. Zapytacie ile to już minęło? Jak ten czas szybko leci, to aż 6 lat!

Z wykształcenia jestem mechanikiem pojazdów samochodowych, jednak to nie pojazdami zajmuję się na co dzień. Zaczynałem na stanowisku sortowacza, czyli od jednego z podstawowych szczebli kariery w firmie Alumetal. Już po roku awansowałem i zająłem stanowisko brygadzisty przerobu złomu.

Duża odpowiedzialność

Obecnie obsługuję i nadzoruję pracę jedynej w Polsce (i jednej z nielicznych na świecie!) linii do przerobu złomu. Moje codzienne obowiązki wymagają kontaktu z prawdziwymi olbrzymami: potężną kruszarką rozdrabniającą złom oraz maszynami sortującymi go przy użyciu promieniowania rentgenowskiego. Nieskromnie dodam, że idzie nam całkiem nieźle: w ciągu zaledwie godziny przerabiamy materiał w ilości do 20 ton!

U nas nie ma miejsca na nudę!

Codziennie stawiam czoła nowym wyzwaniom, w czym bardzo pomagają mi umiejętności, które zdobyłem w trakcie pracy w firmie Alumetal. Potrzeba stałego rozwoju nie przeszła bez echa i firma pomogła mi ukończyć szkolenia, między innymi na wózek widłowy, żuraw do przeładunku złomu, ładowarkę jednonaczyniową, suwnicę kabinową i podesty ruchome. Nie zapominamy o uprawnieniach elektroenergetycznych do 1 kV!

Chcesz dołączyć do Grzegorza i reszty załogi? Wyślij swoje CV pod adres: kontakt@nowapraca.info


Tagi
Czytaj więcej