Aktualność Pracodawcy Strefa Wydarzenia

Praca czekać będzie na przystanku autobusowym

Nowosolscy pracodawcy promują nową komunikację i zachęcają do pracy u siebie. Uruchamiają inicjatywę „Przystanek praca”.

Autobusem do strefy ekonomicznej

20 października br. w Nowej Soli odbędzie się pierwsza edycja niezwykłej akcji „Przystanek praca”. To inicjatywa pięciu firm ze strefy ekonomicznej, które chcą promować swoje miejsca pracy i zachęcać do korzystania z nowej komunikacji publicznej oplatającej 6 gmin powiatu nowosolskiego. W akcję zaangażowały się firmy: Alumetal, Mazel, Nord i Jost.


Dowiedz się więcej na: www.nowapraca.info/przystanek


Dni otwarte firm zostały zaplanowane pod kątem rozkładu autobusów, tak aby promować ten ekologiczny środek komunikacji oraz ułatwić dojazd do firm chętnym z odleglejszych zakątków naszego regionu. Akcja ma także na celu pokazanie możliwości dojazdowych, jakie oferuje miejska komunikacja w Nowej Soli i najbliższych okolicach.

Poznaj nowosolskie firmy od kuchni

Tego dnia drzwi każdej z firm będą stały przed zwiedzającymi otworem. Będzie można zwiedzić – na co dzień niedostępne dla postronnych osób – zakłady. Będzie można zapoznać się z procesami produkcyjnymi tam prowadzonymi, zobaczyć warunki pracy i porozmawiać ze specjalistami o propozycjach zatrudnienia.


Dowiedz się więcej na: www.nowapraca.info/przystanek


Zarejestruj się na wydarzenie

Uwaga! Obowiązują zapisy i limitowana ilość miejsc. Aby skorzystać z zaproszenia należy przejść na stronę www.nowapraca.info/przystanek i kliknąć na link przekierowujący do formularza zapisów. Następnie należy wybrać z listy interesujące nas miejsca i godziny. Przewidziano dwie tury dla odwiedzających we wszystkich pięciu firmach. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Tagi
Czytaj więcej