AB Foods – produkcja
żywności osiągnęła nowy poziom

To innowacyjne przedsiębiorstwo, które funkcjonuje już w 50 krajach. AB Foods to część Associated British Foods (ABF), międzynarodowej firmy wytwarzającej produkty spożywcze.

AB Foods


Kim jesteśmy?

Jesteśmy innowacyjnym przedsiębiorstwem, które tworzą ambitni ludzie, kochający to, co robią. AB Foods to część Associated British Foods (ABF), międzynarodowej firmy wytwarzającej produkty spożywcze. Funkcjonujemy w 50 krajach, nie mogło zabraknąć nas również w Polsce!

Z kim współpracujemy?

Jednym z naszych podstawowych założeń jest coś, co określane jest jako „moralny kompas”, a także praca zespołowa, szacunek wobec każdej z zatrudnionych u nas osób i jej indywidualnych potrzeb.

Do czego dążymy?

Chcemy być przedsiębiorstwem, które jest rozpoznawalne dzięki kolejnym „podbojom” nowych rynków. Pragniemy stale rozwijać się, a możliwe jest to tylko wówczas, gdy pośród naszej ekipy znajdują się oddani sprawie fachowcy, dlatego dążymy do stałego pozyskiwania nowych specjalistów. Razem możemy więcej!

Oferty pracy w AB Foods

Aktualności z AB Foods


Więcej aktualności z AB Foods »

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.