Alumetal – recykling aluminium to ochrona środowiska

Grupę Alumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli.

Alumetal


Kim jesteśmy?

Grupę Aumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli.

Z kim współpracujemy?

Przede wszystkim z przedstawicielami branży motoryzacyjnej. Ponad 90% naszych odbiorców jest związana z przemysłem samochodowym – pośród nich znajduje się między innymi Grupa VW, Grupa Nemak i Grupa Federal Mogul.

Do czego dążymy?

Chcemy nawiązywać długotrwałe relacje, rozwijać się i stale wyprzedzać potrzeby Klientów. Wierzymy, że największą wartością naszej firmy są ludzie – doświadczeni, kreatywni i wykwalifikowani, zawsze do dyspozycji odbiorców naszych produktów. Mamy nadzieję, że wraz z dalszym rozwojem do naszego zespołu będą dołączać kolejni fachowcy, którzy swoją wiedzą przyczynią się do rozwoju firmy i wykonają kolejny krok do osobistego sukcesu.

Oferty pracy w Alumetal

Aktualności z Alumetal


Więcej aktualności z Alumetal »

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.