Jost – ponad pół wieku doświadczenia w produkcji

Grupa Jost to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją. Sukces w produkcji komponentów dla pojazdów użytkowych jest możliwy dzięki zaawansowanej wiedzy pracowników i dążeniu do zachowania z nimi jak najlepszych relacji.

Jost


Kim jesteśmy?

Grupa Jost to przedsiębiorstwo z długoletnią tradycją. Jesteśmy dumni z doświadczenia, które zdobywamy już od 1952 roku – nasza historia to również historia motoryzacji. Sukces w produkcji komponentów dla pojazdów użytkowych zyskaliśmy dzięki zaawansowanej wiedzy technicznej naszych pracowników i dążeniu do zachowania z nimi jak najlepszych relacji. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość i produkcja zgodnie z zasadami fair play – zarówno wobec klientów, pracowników, lokalnej społeczności, a także środowiska przyrodniczego. Etyka i poszanowanie prawa pracy to nasze standardy.

Z kim współpracujemy?

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do producentów pojazdów użytkowych. Chcemy pracować tylko z najlepszymi: zarówno pod względem kontaktów biznesowych, jak osób, które codziennie pracują na nasz wspólny sukces – bez wykwalifikowanej kadry ten sukces nie byłby możliwy.

Do czego dążymy?

Chcemy, by zarówno produkty, jak i pracownicy byli naszą wizytówką. Wierzymy, że rozwój przedsiębiorstwa jest możliwy tylko dzięki ludziom. Innowacyjność, dążenie do realizacji założonych celów, redukcja emisji zanieczyszczeń do środowiska naturalnego mają w przyszłości sprawić, iż utrzymamy, a następnie wzmocnimy pozycję światowego lidera na rynku komponentów dla pojazdów użytkowych.

Oferty pracy w Jost

Aktualności z Jost


Więcej aktualności z Jost »

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.