Lantmännen Unibake –  lider branży piekarniczej

Lantmännen Unibake to jedna z największych grup piekarniczych w Europie. Nasz zakład produkcyjny w Nowej Soli, wyposażony w linie produkcyjne o wysoko zaawansowanej technologii, jest jedną z największych i najnowocześniejszych piekarni w Europie.

Lantmännen Unibake


Kim jesteśmy?

Jesteśmy dumni, z tego że jesteśmy jedną z największych grup piekarniczych w Europie. Posiadamy 36 piekarni w ponad 20 krajach. W Polsce dwie, zlokalizowane w Nieporęcie koło Warszawy i w Nowej Soli. Nasz zakład produkcyjny w Nowej Soli, wyposażony w linie produkcyjne o wysoko zaawansowanej technologii, jest jedną z największych i najnowocześniejszych piekarni w Europie.

Z kim współpracujemy?

Nasze produkty pod marką Schulstad docierają codziennie do milionów konsumentów z różnych segmentów. Nasze bułki można spotkać zarówno w znanych sieciach restauracji szybkiej obsługi, jak i mniejszych burgerowniach. Nasze bułki do hot dogów od ponad 20 lat ofertowane są z sukcesem w największych sieciach stacji benzynowych, a ostatnio również w kącikach kawowych sklepów osiedlowych i, Pieczywo Schulstad można kupić też w sieciach handlowych, restauracjach, hotelach i kawiarniach.

Do czego dążymy?

Miliardy szczęśliwych brzuszków to nasze marzenie! Dzięki pasji do pieczenia i misji dzielenia się przyjemnością płynącą ze zdrowego i smacznego jedzenia mamy jasną wizję tego dokąd zmierzamy. Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą, dla którego zrównoważony rozwój jest priorytetem. Pod hasłem Healthy Planet, Healthy People dbamy zarówno o pracowników, jak i naszą planetę. Mamy świadomość, że jako producent żywności poprzez nasze produkty mamy wpływ na ludzi, zwierzęta, otaczające środowisko i zasoby naturalne.

 

Oferty pracy w Lantmännen Unibake

Aktualności z Lantmännen Unibake


Więcej aktualności z Lantmännen Unibake »

Szukasz pracy? Aplikuj do Lantmännen Unibake!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i znajdź pracę w Nowej Soli.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

 

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.