Mazel – mamy energię do działania już od 35 lat!

To jedno z największych przedsiębiorstw w regionie, które świadczy kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej i energetyki zawodowej.

Mazel


Kim jesteśmy?

Ludźmi pełnymi pasji, którzy nie boją się wyzwań i lubią się rozwijać. Zaczynaliśmy jako mały zakład instalatorstwa elektrycznego – dzisiaj jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw w regionie. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej i energetyki zawodowej.

Z kim współpracujemy?

Nasi partnerzy to duże i znane przedsiębiorstwa działające w kraju i za granicą. Współpraca z nimi nie byłaby jednak możliwa, gdyby nie zespół naszych zaangażowanych i kreatywnych specjalistów. To w nich tkwi siła naszej firmy i to w ich rozwój inwestujemy przede wszystkim.

Do czego dążymy?

Chcemy umacniać naszą pozycję lidera branży instalacji elektrycznych, ale także budować przyszłość naszego regionu i realnie wpływać na jego rozwój. Cele te zamierzamy osiągnąć przez angażowanie się w lokalne inwestycje, tworzenie solidnych miejsc pracy oraz działanie na korzyść lokalnej społeczności.

Oferty pracy w Mazel

Aktualności z Mazel


Więcej aktualności z Mazel »

Szukasz pracy? Aplikuj do Mazel!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego i znajdź pracę w Nowej Soli.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

 

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.