Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

Pracownicy JOST na starcie Biegu Niepodległości w Poznaniu

Jak można uczcić 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę? Uczestnicząc na przykład w biegu! Na starcie Jubileuszowego Biegu Niepodległości w Poznaniu stanęło ponad 22 tysiące biegaczy, w tym 7-osobowa reprezentacja JOST Polska. Przeczytajcie relację!

Jubileuszowy Bieg Niepodległości w Poznaniu – i my tam byliśmy!

11 listopada o godzinie 11:11 rozpoczął się Jubileuszowy Bieg Niepodległości. Na starcie, już oficjalnie największego (pod względem ilości biegnących ludzi) biegu w Polsce stanęło ponad 22 tysiące uczestników. Pośród nich znaleźliśmy się również my, czyli 7-osobowa reprezentacja JOST Polska.

Po otrzymaniu startowego pakietu zaopatrzeni w koszulki i numery startowe odśpiewaliśmy wspólnie hymn Polski i ułożeni we flagę Polski ruszyliśmy do biegu na 10 km.

Atmosfera podczas biegu była fenomenalna. Doping z każdej strony na całej długości trasy rozgrzewał nas i wspierał. Były krzyki, flagi, wuwuzele, oklaski, przybijanie piątek oraz kilka miejsc, w których stały orkiestry z gitarami i perkusją. Naszą szczególną uwagę przykuli mnisi grający „High way to hell” 🙂 To było naprawdę coś!

Wszystkim nam udało się dotrzeć szczęśliwie do mety. „Życiówek” nie było, ale i tak było dobrze 🙂 Najlepszy spośród nas był Romek, który w kategorii open był 715, a w grupie mężczyzn w swojej kategorii wiekowej – 291! Gabrysia wśród kobiet na 740 miejscu i 302 w swojej kategorii wiekowej! A Wojtek po raz pierwszy wziął udział w biegu na 10 km. Można? Można!

Warto również wspomnieć, że to był nasz trzeci udział w Poznańskim Biegu Niepodległości. O ubiegłorocznych przygotowaniach pisaliśmy tu: W JOST nie marnujemy ani chwili!

Emocje po tegorocznym biegu nadal nam towarzyszą! Już dziś wiemy, że za rok nie zabraknie nas na starcie!


Przeczytaj również: Relacja z Dnia Chłopaka 2018 w JOST [ZDJĘCIA]


 


Tagi
Czytaj więcej