Pracodawcy

Pracownicy poszukiwani

Nowosolskie firmy wciąż poszukują nowych pracowników. Sprawdź oferty pracy od AB Foods, Alumetal i Mazela.

AB Foods

  • Specjalista ds. BHP

Do zakresu obowiązków pracownika należeć będzie przyczynianie się do podnoszenia świadomości pracowników firmy w zakresie kultury BHP poprzez realizację prac zawartych w planie i strategii BHP oraz monitorowanie oraz zarządzanie pakietem inicjatyw BHP. Wymagane jest wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z dziedziny BHP. Rekrutacja trwa do 30 czerwca 2019 r.

Przeczytaj więcej o ofercie: Specjalista ds. BHP

  • Koordynator Szkoleń

Zadaniem koordynatora szkoleń będzie przygotowywanie miesięcznych przeglądów szkoleń i przeglądów kwartalnych na poziomie grupy, administrowanie i kontrolowanie matrycy umiejętności i procesu Induction oraz opracowywanie i modyfikowanie instrukcji procedur. Wymagane jest wykształcenie wyższe (technologia, żywności, ekonomia) oraz posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku. Rekrutacja kończy się 30 czerwca 2019 r.

Przeczytaj więcej o ofercie: Koordynator Szkoleń

Alumetal

  • Kontroler jakości

Jeśli jakość ma dla Ciebie pierwszorzędne znaczenie i jesteś skrupulatny, Alumetal czeka na Twoje CV. Do obowiązków kontrolera jakości należeć będzie kontrola jakości procesu produkcyjnego oraz ocena jakości i zgodności wyrobów. Wśród stawianych wymagań jest wykształcenie minimum średnie. Mile widziana będzie znajomość sprzętu kontrolno-pomiarowego, metod pomiaru i kontroli materiałów.

Przeczytaj więcej o ofercie: Kontroler jakości

Mazel

  • Kosztorysant w Dziale Instalacji Elektrycznych

Obowiązki kosztorysanta to między innymi analiza dokumentacji projektowej i wykonywanie przedmiarów w zakresie instalacji elektrycznych oraz sporządzanie kosztorysów ofertowych. Doświadczenie w pracy jako kosztorysant oraz znajomość programu Norma Pro będzie dodatkowym atutem.

Przeczytaj więcej o ofercie: Kosztorysant w Dziale Instalacji Elektrycznych

 

 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.