Aktualność Pracodawcy

Pracownik Alumetal stracił dach nad głową – pomagamy!

30 listopada 2020 roku w domu w Bobrownikach pod Otyniem wybuchł pożar, który strawił mieszkanie pracownika Alumetal. Wspomóż naszą zbiórkę na odbudowę domu!

Tragiczna noc

30.11.2020 nad ranem wybuchł pożar domu w Bobrownikach w gminie Otyń. Ogień strawił poddasze, na którym mieszkali Katarzyna i Krzysztof z dziećmi. Dół zamieszkiwany przez rodziców Katarzyny zalała woda użyta przez strażaków w trakcie gaszenia. Większość wyposażenia została zniszczona. Dach spalił się niemal doszczętnie, a w kilku miejscach zarwał się sufit. Mieszkańcy w jedną chwilę stracili dobytek życia – to cud, że żyją.

Pomóżmy w potrzebie!

Alumetal zachęca do wsparcia rodziny, która w jednej chwili straciła niemal wszystko. Pracownik firmy i jego rodzina w jednej chwili zostali pozbawieni dachu nad głową, a także podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku. Tymczasowo poszkodowani znaleźli schronienie u rodziny, ale nie mogą tam zostać na zawsze. Zbliża się zima, wyjątowo ciężki okres, idą Święta. Tym bardziej prosimy o pomoc materialną i rzeczową. Potrzebne są ubrania,  sprzęt do domu, pościel, ręczniki itp.

Pieniądze na odremontowanie domu można wpłacać na specjalnie utworzoną ZBIÓRKĘ. W sprawie pomocy dla rodziny poszkodowanej w pożarze można kontaktować się z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej (tel:  68 355 94 18)

 


Tagi
Czytaj więcej