Aktualność Miasto

Przebudowa ul. Fredry – spotkanie z prezydentem miasta

Prezydent Jacek Milewski zaprasza mieszkańców Nowej Soli na konsultacje społeczne w związku z przebudową ulicy Fredry.

Modernizacja uliczek wewnątrz osiedla

Pod koniec lipca informowaliśmy o planach modernizacyjnych osiedlowych uliczek przy ulicy Fredry, Staszica, Matejki i 1. Maja. Rozstrzygnięto przetarg wart 5 340 550 złotych oraz podpisano umowę na remont wspomnianych stref. Za inwestycję odpowiedzialne jest nowosolskie konsorcjum firm przedsiębiorstwo Budowlano – Drogowe KAMBUD i Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego KAMBUD sp. z o.o.

Zakończenie prac zaplanowane jest na 31 lipca 2021 roku.


Więcej o inwestycji przeczytasz tutaj: Nowa inwestycja w mieście – modernizacja uliczek


Prezydent przyjmie mieszkańców

Jak możemy przeczytać na stronie Nowej Soli, w związku z II etapem przebudowy ulicy Fredry oraz uliczek wewnętrznych na osiedlu, mieszkańcy miasta mogą przyjść na spotkanie informacyjne z prezydentem Jackiem Milewskim.

Konsultacje społeczne odbędą się w środę 26 sierpnia 2020 roku o godzinie 17.15. Ze względu na obowiązujący okres pandemii spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Nowej Soli.
Ważne jest, by pamiętać o zachowaniu obowiązujących reżimów sanitarnych.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.