Aktualność Pracodawcy Strefa

Przystanek Praca – dlaczego warto?

Odwiedzasz pracodawców

I oglądasz pracę firmy od wewnątrz. Możesz przekonać się na własne oczy na czym dane zadanie polega i czy mógłbyś je wykonywać. Poznajesz warunki pracy, zastanawiasz się czy Ci odpowiadają, podpytujesz pracowników. Masz szansę zweryfikować krążące w mieście opinie o mieście i potwierdzić och prawdziwość. Masz pytania na temat produkcji? Interesuje Cię działalność firmy? Śmiało możesz zadawać wszelkie pytania!


Przeczytaj również: Akcja Przystanek Praca pozytywnie zaskoczyła uczestników


Poznajesz oferty pracy

Przystanek Praca to nie tylko okazja do poznania warunków pracy, ale też do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy. Z pierwszej ręki będziesz wiedzieć na jakie stanowiska firma aktualnie rekrutuje, sprawdzając jednocześnie jak taka praca wygląda. To dobry moment na zadanie nurtujących Cię pytań. Czy firma zapewnia posiłki? Czy organizowany jest dojazd do pracy? Możesz o to zapytać będąc na miejscu i rozmawiając z osobami odpowiedzialnymi za dział kadr.


Przeczytaj również: Przystanek Praca: Po raz drugi pracodawcy zapraszają do siebie


Składasz CV

Jesteś na miejscu, spodobała Ci się praca i atmosfera w firmie, jest oferta pracy dla Ciebie. Nic prostszego – zostaw swoje CV. Będziesz mieć pewność, że trafiło w odpowiednie ręce i dotarło tam gdzie powinno. Wybierz się w krótką podróż komunikacją miejską, odwiedź rekrutujące przedsiębiorstwa i zostań ich pracownikiem!


Przeczytaj również: Przystanek Praca – II edycja


Zarejestruj się

Rejestracja na wydarzenie jest OBOWIĄZKOWA i BEZPŁATNA. W każdej firmie obowiązuje także limit miejsc.

PRZYSTANEK PRACA REJESTRACJA – 7 czerwca (Alumetal)

Rejestracja trwa do 5 czerwca.

PRZYSTANEK PRACA REJESTRACJA – 14 czerwca (Jost, Nord, Mazel)

Rejestracja trwa do 12 czerwca.

 

 


Tagi
Czytaj więcej