Aktualność Miasto Pracodawcy Strefa

Przystanek Praca: Po raz drugi pracodawcy zapraszają do siebie

Już 7 i 14 czerwca w Nowej Soli odbędzie się druga edycja akcji „Przystanek Praca”, która promuje firmy ze strefy ekonomicznej oraz komunikację autobusową w mieście.

Przystanek Praca

Zeszłoroczna akcja tak przypadła do gustu nowosolanom, że wracamy z drugą edycją! Po raz kolejny pracodawcy funkcjonujący w strefie ekonomicznej w Nowej Soli otworzą swoje drzwi by pokazać się zwiedzającym gościom. Każdy chętny będzie miał możliwość poznania firmy od wewnątrz i zobaczenia panujących w niej warunków pracy. Mamy nadzieję, że drzwi otwarte pomogą osobom chętnym zdecydować się aplikować do wybranego pracodawcy. Dlaczego akurat przystanek? Akcja połączona jest z przejazdem autobusem miejskim – chcemy pokazać, że dojazd do pracy w naszej strefie ekonomicznej nie jest problematyczny, a rozkład jazdy jest dostosowany do godzin zmian w zakładach pracy.


Przeczytaj również: Praca czekać będzie na przystanku autobusowym


Dwie tury

W tym roku wydarzenie podzieliliśmy na dwie tury – 7 i 14 czerwca. W pierwszy piątek zainteresowani mogą odwiedzać firmę Alumetal. Podczas drugiego dnia Przystanku Praca na gości czekać będą JOST, NORD Napędy i Mazel.

7 CZERWCA

10.00 – 11.30 ALUMETAL

14 CZERWCA

JOST 10:00 – 11:30
NORD 12:00 – 13:20
MAZEL 13:30 – 14:30

Dla uczestników przygotowaliśmy rozkład jazdy komunikacji miejskiej linią nr 11 i 13 oraz w drodze powrotnej: liniami nr 3 i 14


Przeczytaj również: Akcja Przystanek Praca pozytywnie zaskoczyła uczestników


Kto pierwszy ten lepszy

Chcesz wziąć udział w naszej akcji? Zarejestruj się! Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona. Przystanek Praca jest całkowicie bezpłatny! Jak dołączyć do wydarzenia? Wszystkie szczegóły znajdują się na: https://nowapraca.info/drugi-przystanek/.

 


Tagi
Czytaj więcej