Miasto Pracodawcy Strefa Wydarzenia

Przystanek Praca: Spotkaj się z pracodawcami w Nowej Soli

Dzisiaj w Parku Interior w Nowej Soli odbyło się spotkanie pracodawców w sprawie akcji Przystanek Praca. Był na nim obecny również dziennikarz Radia Zachód, przygotowujący relację o wydarzeniu.

Pracodawcy zapraszają do swoich zakładów

Przystanek Praca to pierwsza edycja wydarzenia przygotowanego przez pracodawców Nowej Pracy funkcjonujących w strefie ekonomicznej w Nowej Soli. Firmy otworzą drzwi swoich zakładów dla zwiedzających gości. Każdy z nich zyska możliwość poznania warunków pracy, panujących w firmie, co może pomóc w podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Akcja połączona z przejazdem autobusem ma na celu pokazanie, że dotarcie do nowosolskiej strefy nie jest problematyczne, a godziny funkcjonowania autobusów są dostosowane do godzin zmian obowiązujących w zakładach.


Przeczytaj również: Praca czekać będzie na przystanku autobusowym


Trwają zapisy – miejsc coraz mniej

Pracodawcy zapowiedzieli, że w przypadku zainteresowania mieszkańców projekt będzie kontynuowany. Póki co, trwające zapisy poprzez formularz online pokazują, że nie brakuje chętnych. Osoby, które chciałyby wziąć udział w akcji, powinny się pośpieszyć.

Jak dołączyć do wydarzenia? Wszystkie szczegóły znajdują się na: https://nowapraca.info/przystanek/.

Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, w którym można wybrać dowolną ilość firm do odwiedzenia w jednej z dwóch tur:

I – od 9:30 do 13:30
II – od 10:30 do 15:00 

Przystanek Praca odbędzie się w sobotę, 20 października 2018 r. Akcję tworzy pięć firm, zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca: Alumetal, Jost, Mazel i  Nord Napędy.


Tagi
Czytaj więcej