Aktualność Miasto Pracodawcy Strefa Wydarzenia

Przystanek Praca: Zapisz się na wydarzenie!

Już 20 października w Nowej Soli odbędzie się specjalna akcja „Przystanek Praca”, która promuje firmy ze strefy ekonomicznej oraz nową komunikację autobusową w mieście.

Drzwi otwarte w zakładach

„Przystanek Praca” to nowy projekt firm inicjatywy Nowa Praca. Pracodawcy skupieni w północnej strefie ekonomicznej w Nowej Soli chcą zachęcić potencjalnych pracowników do odwiedzenia zakładów. W trakcie zwiedzania firm Alumetal, Mazel, Jost, NORD Napędy, będzie można dowiedzieć się szczegółów odnośnie konkretnych stanowisk, nowoczesnych technologii wykorzystywanych w pracy czy warunków zatrudnienia. Dzień otwartych drzwi połączony jest z promocją nowej komunikacji autobusowej SubBus, której rozkład dostosowany jest do funkcjonujących zakładów w strefie Nowa Sól.

Zarejestruj się na Przystanek Praca

Są jeszcze wolne miejsca. Zapisz się na akcję!

Akcja „Przystanek Praca” to wydarzenie, na które obowiązują zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział w tej inicjatywie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny online, w którym można wybrać dowolną ilość firm do odwiedzenia w jednej z dwóch tur:

I – od 9:30 do 13:30
II – od 10:30 do 15:00

Szczegóły i zapisy akcji dostępnej są na stronie:  https://nowapraca.info/przystanek

przystanek praca nowa sól


Tagi
Czytaj więcej