Aktualność Miasto Pracodawcy Strefa Wydarzenia

Przystanek Praca: Zapisz się na wydarzenie!

Już 20 października w Nowej Soli odbędzie się specjalna akcja „Przystanek Praca”, która promuje firmy ze strefy ekonomicznej oraz nową komunikację autobusową w mieście.

Drzwi otwarte w zakładach

„Przystanek Praca” to nowy projekt firm inicjatywy Nowa Praca. Pracodawcy skupieni w północnej strefie ekonomicznej w Nowej Soli chcą zachęcić potencjalnych pracowników do odwiedzenia zakładów. W trakcie zwiedzania firm Alumetal, AB Foods, Mazel, Jost, NORD Napędy, będzie można dowiedzieć się szczegółów odnośnie konkretnych stanowisk, nowoczesnych technologii wykorzystywanych w pracy czy warunków zatrudnienia. Dzień otwartych drzwi połączony jest z promocją nowej komunikacji autobusowej SubBus, której rozkład dostosowany jest do funkcjonujących zakładów w strefie Nowa Sól.

Zarejestruj się na Przystanek Praca

Są jeszcze wolne miejsca. Zapisz się na akcję!

Akcja „Przystanek Praca” to wydarzenie, na które obowiązują zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział w tej inicjatywie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny online, w którym można wybrać dowolną ilość firm do odwiedzenia w jednej z dwóch tur:

I – od 9:30 do 13:30
II – od 10:30 do 15:00

Szczegóły i zapisy akcji dostępnej są na stronie:  https://nowapraca.info/przystanek

przystanek praca nowa sól


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.