Aktualność Miasto

Razem po zdrowie. Festyn rodzinny w Nowej Soli

W sobotę 4 września w ogrodzie przy Centrum Aktywności Społecznej odbył się piknik rodzinny sygnowany hasłem „Razem po zdrowie”. Jakie atrakcje czekały na mieszkańców Nowej Soli? Zobacz fotorelację wydarzenia!

Razem po zdrowie!

W miniony weekend na terenie dawnego Gimnazjum nr 3 odbył się wielki festyn rodzinny „Razem po zdrowie”. To kolejne po Nowosolskim Dniu Profilaktyki wydarzenie, podczas którego można było aktywnie spędzić czas i zyskać informacje o poprawie stanu zdrowia. Już od 11 na nowosolan czekały między innymi atrakcje przygotowane przez kadrę Środowiskowego Domu Samopomocy. Mieszkańcy mogli też uczestniczyć w dniach otwartych w Dziennym Domu Senior+. Co jeszcze znalazło się w programie? Między innymi pokaz udzielania pierwszej pomocy, rodzinne konkursy i gry oraz konsultacje ze specjalistami.

Ale to nie wszystko. W ogrodzie przy Centrum Aktywności Społecznej stanęło wiele stoisk profilaktycznych i edukacyjnych. Dzięki temu można było dowiedzieć się czegoś więcej o Nowosolskiej Karcie Seniora i Kopercie Życia, uzyskać porady od powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta oraz poznać ofertę Miejskiego Punktu Wolontariatu. Równocześnie dla wszystkich chętnych otwarto Mobilny Punkt Szczepień.

Organizatorzy pomyśleli nawet o najmłodszych, dla których uszykowano atrakcyjne gry, konkursy, animacje i zabawy, w tym plecenie warkoczyków, malowanie twarzy i bańki mydlane.


Przeczytaj również: Nowosolski Dzień Profilaktyki [ZDJĘCIA]


Zobacz zdjęcia strefy relaksu Nowej Pracy zrobione przez Kamila Kolbę:


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.