Aktualność Miasto Wydarzenia

Regaty Smoczych Łodzi 2018. Relacja firm Nowej Pracy

Powspominajmy jeszcze raz Regaty Smoczych Łodzi 2018, które odbyły się w ramach Święta Solan. Nie mogło zabraknąć przedstawicieli Nowa Praca!

Ach, co to były za regaty!

Przedstawicieli Nowa Praca nie mogło zabraknąć na tegorocznych Regatach Smoczych Łodzi! Swój debiut na tej imprezie zaliczyły załogi Alumetal i JOST. Emocje były ogromne! Zabawa wyśmienita!

Nowa Praca i Regaty Smoczych Łodzi 2018 w Nowej Soli


Przeczytaj również: Święto Solan 2018. Jak było? [ZDJĘCIA]


Firmy z inicjatywy Nowa Praca dzielnie walczyli

Ekipę JOST dzielnie wspierali wierni kibice. Mali i duzi. Wyposażeni w firmowe flagi i profesjonale zestawy kibica. Nie szczędzili sił i gardeł. Na brzegu, na przystani i na moście.
Nie od razu Rzym zbudowano… I nie od razu wygrywa się Regaty Smoczych Łodzi… Drużyny Nowa Praca nie odniosły w tym roku spektakularnych sukcesów, ale… pierwsze koty za płoty. Zresztą, jak żartują w ekipie Alumetal: „Odwróć tabelę i Alumetal na czele!”

Nowa Praca podczas Regaty Smoczych Łodzi 2018 w Nowej Soli

W JOST już w trakcie imprezy pojawiły się strategie na treningi przed przyszłorocznymi zawodami. Wśród nich również takie: „A może byśmy sobie przebudowali linię montażową siodeł na potrzeby treningów?” Klub wiernych kibiców też ma kilka nowych, atrakcyjnych pomysłów…
Do zobaczenia na starcie za rok!

Zdjęcia źródło: mosir-nowasol.pl


Przeczytaj również: Pierwsze zmagania z 10 wyzwaniami w JOST za nami!Tagi
Czytaj więcej