Pracodawcy

Rekrutacja w NORD Napędy

Trwa rekrutacja w nowosolskim zakładzie NORD Napędy - wolnych jest aż 30 etatów! Firma poszukuje osób na stanowisko operatora maszyn CNC, montera i lakiernika. Zobacz, jak wygląda praca w zakładzie.

Poszukujemy operatorów maszyn CNC, monterów i lakierników

Jeśli zastanawiasz się nad aplikowaniem do firmy NORD Napędy, koniecznie obejrzyj poniższe wideo. Rozmawiamy z pracownikami nowosolskiego zakładu o ich pracy, doświadczeniu na danych stanowiskach i atmosferze w pracy. Aktualnie pracodawca poszukuje do swojego zakładu pracowników na stanowisko monter, lakiernik oraz operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo. Wolnych jest aż 30 etatów.

Każdy z pracowników przychodzących do NORD Napędy przechodzi przez okres wprowadzający – uczy się swoich zadań i już po trzech tygodniach jest w stanie pracować całkowicie wydajnie i efektywnie.


Przeczytaj również: Zostań operatorem maszyn obróbczych w NORD Napędy!


Praca bez doświadczenia – to możliwe!

Czy osoba bez doświadczenia może pracować w NORD Napędy jako operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo. Firma chętnie nauczy pracowników od podstaw tego trudnego zawodu. Wystarczy posiać minimalną wiedzę techniczną. Mile widziana jest także znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych. Proces przyuczenia do wykonywania zawodu trwa kilka miesięcy, podczas którego pracownik ma do dyspozycji starszych stażem kolegów. Aktualnie firma NORD Napędy poszukuje dziesięciu osób na stanowisko operatora maszyn CNC.,

Jednym z atutów tej pracy jest jej stabilność i stosunkowo łatwe obowiązki. Od kandydatów na stanowisko montera i lakiernika wymagamy jedynie zaangażowania, chęci nauki i determinacji. Jak wygląda proces przyuczenia do zawodu na tych stanowiskach? Obejrzyj rozmowę z pracownikami firmy ↓


Tagi
Czytaj więcej