Aktualność Pracodawcy Strefa Wydarzenia

Relacja z Dnia Chłopaka 2018 w JOST [ZDJĘCIA]

Co to jest tanoreksja i jak wyglądają smoky eyes? Na te i inne pytania odpowiadali chłopaki z JOST. Koleżanki z pracy przyszykowały dla nich bardzo aktywny Dzień Chłopaka.

Czy wiecie co to jest frywolitka? Albo etola?

Dla niektórych ta pierwsza to „odmiana halki frywolnie fruwająca na wietrze”, a druga to „forma nazywania koleżanki Toli w znanej kreskówce ‘Bolek i Lolek’ lub coś do makijażu…”

Takiemu oto sprawdzianowi wiedzy poddani zostali koledzy z JOST w ramach tegorocznych obchodów Dnia Chłopaka. Świętowanie Dnia Chłopaka ma u nas swoją tradycję i miejsce w kalendarzu imprez firmowych. Formuła konkursowa obchodów cieszy się dużą popularnością, jest okazją do wybuchów niepohamowanego zdrowego śmiechu, więc… ją praktykujemy. Co roku w nowej odsłonie. W tym roku testowałyśmy naszych Kolegów w czterech konkurencjach.

Dzień Chłopaka w JOST

Konkurencje dla chłopaków

Pierwsza z nich to wiedza nt. elementów kobiecego świata i umiejętność tworzenia definicji dla pojęć i zjawisk. Pojawiły się m.in. wspomniane wyżej frywolitka i etola. Poza tym primer, fiszbiny, hybrydy i garsonka. Była też etażerka, zalotka i sztyblety.

Potem przyszedł czas na konkurencję pseudo sportową czyli prowadzenie oddechem piłeczki pingpongowej do bramki. Pomysły były różne. Jedni postawili na pracę zespołową, inni raczej na wersję „one man show”. Niezależnie od metody, wszyscy zrealizowali zadanie w założonym czasie!

konkurencje na Dzień Chłopaka

W trzecim konkursie koledzy robili sobie nawzajem makijaże z wykorzystaniem dostępnych kosmetyków. Zadanie zakończyła prezentacja „modela” wraz z informacją na temat przeznaczenia przygotowanego makijażu oraz inspiracji do jego powstania.

Ostatnią planowaną aktywnością było sprawdzenie zdolności manualnych. Oglądając film instruktażowy, nasi panowie przygotowywali origami – papierowe tulipany. Powstały takie perfekcyjnie odwzorowane i takie… mniej dokładne. Były też i takie, których forma wskazywała na… poważne genetyczne modyfikacje… 🙂

Zawody z okazji Dnia Chłopaka w JOST

Jak w każdych poważnych zawodach – u nas też nie zabrakło profesjonalnego jury, złożonego z koleżanek z pracy. Prawem jury było przyznanie dodatkowych punktów za… kreatywność, z czego dziewczyny nie wahały się skorzystać.

Panowie walczyli jak lwy! Musieliśmy rozstrzygnąć całość w dogrywce – rywalizacji na pompki na czas.

Tak było u nas w tym roku. Pakiet konkursów na przyszły rok też już mamy 🙂

Dziewczyny z JOST


Przeczytaj również: JOST ogłasza konkurs z wirtualną galerią na Facebooku Nowej Pracy!Tagi
Czytaj więcej