Pracodawcy

Rozdanie nagród w konkursie „Podziel się pasją”

Uczniowie z pasją

Posiadanie pasji w życiu wpływa na dobre samopoczucie oraz uczucie szczęścia i spełnienia. Tę tezę potwierdzają między innymi badania naukowe opublikowane w 2014 roku w Journal of Happiness Studies. O tym, jak ważne jest posiadanie swoich zainteresowań wiedzą także uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 z Nowej Soli. Od trzech lat szkoła zachęca ich do udziału w konkursie „Podziel się pasją”, w którym mogą zaprezentować swoje pozaszkolne osiągnięcia i hobby. To świetna okazja, żeby zainspirować swoich kolegów z ławki!


Przeczytaj również: Skąd się bierze woda w kranie? Podsumowanie akcji MZGK


Możliwość rozwoju

W konkursie wyłonionych zostaje kilkoro uczniów, których pasje i zainteresowania wywierają szczególne wrażenie na szkolnej społeczności. Wyróznione osoby otrzymują ciekawe nagrody, które nie tylko są pochwałą za dążenie do celu, ale także mają inspirować do dalszego doskonalenia się w wybranym kierunku. W tegorocznej edycji jednymi ze sponsorów nagród dla zdolnych uczniów „Spożywczaka” była firma Alumetal. Mamy nadzieję, że nowosolska młodzież jest zadowolona z nagród i jeszcze chętniej będzie oddawać się swoim pasjom.

Część nagród powędrowała także do najlepszej młodzieży na zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Miło było nam także podziękować w ten sposób uczniom klasy II PLA, którzy regularnie pomagali w wydarzeniach charytatywnych z udziałem Inicjatywy Nowa Praca oraz Stowarzyszenia Nowosolska Paczka.
Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, owocnego roku szkolnego 2021/2022 oraz jeszcze więcej okazji do rozwoju!
Zobacz galerię z wręczenia nagród.

Tagi
Czytaj więcej