Partnerzy Karty Rabatowej

Karta rabatowa Nowej Pracy: Rozmowa ze Skokoloco

Czas poznać partnerów programu lojalnościowego Nowej Pracy. Jednym z nich jest zielonogórski Park Trapolin Skokoloco. Na nasze pytania odpowiada Emilia Maliszewska-Jakubów – Manager obiektu. Poznajcie ich trochę bliżej!

Czym wyróżniacie się na rynku?

Jesteśmy zgraną ekipą ludzi z pasją. Tworzymy wyjątkowe miejsce – Park Trampolin Skokoloco. Łączymy ze sobą sport i rozrywkę. Naszym gościom zapewniamy ogrom atrakcji tj.: tor przeszkód ninja, basen wypełniony gąbkami czy niepowtarzalne boisko do gry w zbijaka. Jesteśmy otwarci dla osób indywidualnych, rodzin oraz grup zorganizowanych. Nasze trampoliny są wykonane z produktów najwyższej jakości, a profesjonalna kadra trenerska czuwa nad bezpieczeństwem naszych gości!


Przeczytaj również: Karta rabatowa: skorzystaj ze zniżek


Co klienci mogą znaleźć dla siebie w Waszej firmie?

Naszych gości zapraszamy na wolne fikanie, czyli wejście podczas którego mogą korzystać ze wszystkich atrakcji dostępnych w naszym parku. To doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu przez całe rodziny!

Naszą specjalnością jest organizacja wyjątkowych przyjęć urodzinowych dla najmłodszych i tych nieco starszych 🙂 Nasi trenerzy są przygotowani na nawet najbardziej niespodziewane oczekiwania młodych gości! Oferujemy różne pakiety urodzinowe. U nas Twoje dziecko może zostać SkokoVIP-em!

Oferujemy wejścia dla grup zorganizowanych, karnety na zajęcia oraz wolne fikanie.

A jeśli nie możecie do nas przyjechać – my przyjedziemy do Was! W naszej ofercie wyjazdowej można znaleźć organizację pikników, eventów firmowych oraz zajęcia dla szkół.

Od jak dawna działacie na rynku lokalnym? Skąd pomysł na taki biznes?

Na rynku lokalnym jesteśmy obecni od 4 lat. Jako ludzie z pasją mierzymy bardzo wysoko. Marzyliśmy, aby latać i spróbować dotknąć nieba. Po wielu latach gromadzenia doświadczenia w branży sportowej oraz rozrywkowej postanowiliśmy zbudować miejsce, jakiego nie było w naszej okolicy. Łącząc pasję, marzenia i profesjonalizm stworzyliśmy Park Trampolin Skokoloco!


Przeczytaj również: Nowa praca w Nowej Soli – sprawdź, gdzie rekrutują!


Dlaczego zdecydowaliście się na współpracę w ramach karty rabatowej Nowej Pracy?

Współpraca z inicjatywą Nowej Pracy była dla nas krokiem oczywistym. Lubimy wspierać wyjątkowe projekty. Uwielbiamy, gdy arenę naszego Parku Trampolin wypełniają gwar, śmiech. Dawanie radości to nasz cel, a współpraca w ramach karty rabatowej Nowej Pracy daje nam taką możliwość!

Jakie zniżki przygotowaliście dla uczestników programu lojalnościowego?

10% zniżki na bilet ulgowy i bilet normalny na 1 godzinę skakania, od poniedziałku do niedzieli, dotyczy biletów zakupionych w Recepcji Skokoloco, nie łączy się z innymi zniżkami, kartami i dostępnymi promocjami.

partner karty rabatowej nowej pracy skokoloco

 


Tagi
Czytaj więcej