Aktualność Pracodawcy

Rusza karta rabatowa Nowej Pracy!

Właśnie rusza program lojalnościowy Nowej Pracy, dzięki któremu pracownicy firm zrzeszonych w inicjatywie mogą korzystać z różnego rodzaju zniżek i ulg w wybranych miejscach. Sprawdź szczegóły!

Karta rabatowa Nowej Pracy

Jako pracodawcy chcemy dbać o swoich pracowników. W naszych przedsiębiorstwach oferujemy różne możliwości – rozwoju, integracji, czy udziału w wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Postanowiliśmy jednak pójść o krok dalej! Poznajcie nasz nowy program lojalnościowy – kartę rabatową Nowej Pracy! Prace nad nowym pomysłem rozpoczęliśmy już kilka miesięcy temu – sporządziliśmy plan, podzieliliśmy zadania, wspólnie zastanowiliśmy się nad tym jak program powinien wyglądać i komu służyć. I tak oto dziś składamy na ręce naszych pracowników wyniki naszych działań! Mamy nadzieję, że spodoba Wam się formuła jaką przybraliśmy i razem z nami będziecie chcieli tworzyć ten projekt.

Czym jest karta rabatowa?

Karta rabatowa Nowej Pracy to starannie przygotowany program lojalnościowy dla pracowników firm zrzeszonych w naszej inicjatywie. Od dziś każda osoba zatrudniona w Alumetalu, Nordzie, JOST, Lantmannen i Mazelu będzie mogła skorzystać ze zniżek u przedsiębiorców z Nowej Soli, Zielonej Góry i okolic. Na liście partnerów karty rabatowej Nowej Pracy znajdziecie lokalne firmy z różnych branż. Dzięki programowi lojalnościowemu możecie skorzystać w niższej cenie z treningów personalnych, kursów językowych czy masażów. Wśród punktów biorących udział w programie są też lokale gastronomiczne, sklepy przemysłowe czy odzieżowe. Jest w czym wybierać, chociaż to jeszcze nie koniec!

Jak skorzystać ze zniżek?

To bardzo proste! Zapytaj o kartę rabatową w swojej firmie – gdy otrzymasz już swój egzemplarz, możesz cieszyć się zniżkami w zaprzyjaźnionych miejscach! Karta ważna jest cały rok kalendarzowy, możesz z niej korzystać do grudnia 2020 roku. Miej ją zawsze przy sobie! Listę partnerów znajdziesz na stronie programu. Szukaj też naszych naklejek na drzwiach lokali w Nowej Soli, Zielonej Górze i okolicach.

karta rabatowa nowa praca

Poznaj nasz program lojalnościowy i korzystaj ze zniżek! Sprawdź szczegóły na https://nowapraca.info/karta-rabatowa/


Tagi
Czytaj więcej